Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do ziemniaków i frytek
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków
Przyprawa do dań z ziemniaków KAMIS 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 21 opinii

KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
KAMIS
Polska

Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
104,50 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przyprawa do dań z ziemniaków Kamis - fenomen ziemniaków jest powszechnie znany – przeciętny mieszkaniec Ziemi zjada rocznie około 33 kg tych bulw. Kuchnia polska bez udziału ziemniaków obyć się nie może, jednak jedno z naszych ulubionych warzyw potrzebuje dodatku do smaku.

Przyprawa do ziemniaków Kamis to szybkie rozwiązanie, które pomoże wyczarować nowe, aromatyczne danie z tradycyjnych składników. Mieszanka ziół i przypraw nadaje się do wszelkiego rodzaju dań, zarówno gotowanych, pieczonych, jak i smażonych.

Przyprawa Kamis zawiera m.in. cebulę, czosnek, cząber, kolendrę, majeranek i pieprz czarny

Przyprawa do dań z ziemniaków:

  • Zapiekanki ziemniaczane
  • Placki
  • Zupy

Kraj pochodzenia: Polska


Cechy

z naturalnymi składnikami


KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.12.2028
Dostępne warianty
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
774.00 kJ
9.2%
Wartość energetyczna (kcal)
185.00 kcal
9.3%
Tłuszcz (g)
3.70 g
5.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
23.00 g
8.8%
w tym cukry (g)
4.10 g
4.6%
Białko (g)
7.40 g
14.8%
Sól (g)
41.20 g
686.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Nazar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
104,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084283458
Cena za kg:
104,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084283458

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier z odpowiedzialnych źródeł, FSC C151350


Przepisy

Tortilla ziemniaczana Przygotowanie 15 min Gotowanie 30 min Porcje 4 Składniki: - 1 cebula pokrojona w piórka - 2 łyżki oleju - 500 g pokrojonych w cienkie plasterki ziemniaków - 8 jaj - 3 łyżeczki przyprawy do dań z ziemniaków Kamis 1. Cebulę podsmaż na oleju. Dodaj ziemniaki, smaż 10 min. Wystudź. 2. Do ziemniaków dodaj roztrzepane jajka wymieszane z przyprawą, przełóż wszystko na rozgrzaną patelnię i smaż po 8 min po obu stronach. 3. Przed podaniem pokrój na trójkąty. Podawaj z ulubionym dipem. 4. Do tortilli możesz dodać ulubione dodatki. Takie jak ser, wędlinę, posiekaną natkę pietruszki.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Bez dodatku glutaminianu monosodowego Bez dodatku konserwantów


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka przyprawowa

Wariant przyprawa do dań z ziemniaków


Podmarka

Podmarka:Kuchnia polska


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez dodatku glutaminianu monosodowego


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Do ziemniaków i frytek

5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 57 opinii
PRYMAT Przyprawa do ziemniaków 25 g

PRYMAT

Przyprawa do ziemniaków

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 20 opinii
KOTANYI Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów) 20 g

KOTANYI

Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów)

20 g
189,50 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2028
5.0
z 9 opinii
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do frytek i ziemniaków (z dodatkiem słodkiej papryki) 30 g

PRYMAT AIR FRYER

Przyprawa do frytek i ziemniaków (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 55 opinii
PRYMAT Przyprawa do ziemniaków i frytek XL 55 g

PRYMAT

Przyprawa do ziemniaków i frytek XL

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 16 opinii
FRENCH'S Przyprawa do frytek i ziemniaków HONEY&CHIPOTLE 15 g

FRENCH'S

Przyprawa do frytek i ziemniaków HONEY&CHIPOTLE

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 14 opinii
FRENCH'S Przyprawa do frytek i ziemniaków SMOKY SOUTHERN 15 g

FRENCH'S

Przyprawa do frytek i ziemniaków SMOKY SOUTHERN

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
5.0
z 11 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do frytek i chipsów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do frytek i chipsów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 19 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do ziemniaków z ziołami 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do ziemniaków z ziołami

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 11 opinii
KNORR Przyprawa do ziemniaków 23 g

KNORR

Przyprawa do ziemniaków

23 g
173,48 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa meksykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa meksykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
5.0
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa grecka do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa grecka do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa włoska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa włoska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

Produkty marki KAMIS

4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 345 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store