Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Do koloru
Średnie 19-29 szt
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt.
Kapsułki do prania tkanin białych sensitive 20 prań Discs Expert PERSIL 20.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt.

1 szt
PERSIL
Serbia

Cena49,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Persil Discs 4w1 Deep Clean Expert Sensitive został stworzony, aby zapewnić głęboką czystość prania, pozostając jednocześnie delikatnym dla ubrań osób o wrażliwej skórze. Opracowany przy współpracy z dermatologami Persil Expert Sensitive łączy skuteczność naturalnego mydła z ulepszonym poziomem pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry, co czyni go doskonałym detergentem do prania dla niemowląt lub osób cierpiących na alergie.


PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt.
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Czesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Volodymyr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101829273
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
PERSIL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101829273

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 35


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

330 g e 20 x 16,5 g


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Skoncentrowany środek do prania tkanin białych w pralkach. Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.


Informacje producenta

Marka

Persil


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaPersil

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Persil Discs 4w1 Deep Clean Expert Sensitive został stworzony, aby zapewnić głęboką czystość prania, pozostając jednocześnie delikatnym dla ubrań osób o wrażliwej skórze. Opracowany przy współpracy z dermatologami Persil Expert Sensitive łączy skuteczność naturalnego mydła z ulepszonym poziomem pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry, co czyni go doskonałym detergentem do prania dla niemowląt lub osób cierpiących na alergie.


Dodatkowe informacje

www.keepcapsfromkids.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Skoncentrowany środek

Wariant do prania tkanin białych

Produkty z kategorii Do koloru

28% taniej

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt. 1 szt

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.9
z 16 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych 20 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 20 szt.

1 szt
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.7
z 9 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt.

1 szt
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 12 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.

1 szt
Cena53,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 16 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
5.0
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 25 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 22 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 22 szt.

1 szt
Cena52,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.6
z 7 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 24 szt. 576 g

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 24 szt.

576 g
46,86 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
4.7
z 18 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt. 576 g

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt.

576 g
46,86 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 2 opinii
PERWOLL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 23 szt. 1 szt

PERWOLL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 23 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2030
5.0
z 3 opinii
PERWOLL Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 23 szt. 1 szt

PERWOLL

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 23 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

Produkty marki PERSIL

4.9
z 25 opinii

25% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
61,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 15 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 19 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml

1.485 l
26,93 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.7
z 36 opinii

20% taniej

PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g 4.4 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g

4.4 kg
13,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
74,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml 900 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml

900 ml
27,77 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
34,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2028
5.0
z 4 opinii

31% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
66,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.9
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml 1.35 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml

1.35 l
29,62 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2030
5.0
z 3 opinii

31% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
66,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2030
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2030
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.7
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 17 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.9
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 32 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 32 szt.

1 szt
Cena61,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store