Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Do koloru
Średnie 19-29 szt
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.
Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 prania All in 1 Pods Color ARIEL 22.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.

1 szt
ARIEL

Cena53,79 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ariel przedstawia kapsułki do prania Allin1 PODS, które są przeznaczone do kolorowych tkanin i skutecznie usuwają zabrudzenia, zapewniając doskonałe efekty prania nawet w 30°C i krótkich cyklach. Pierz w niższych temperaturach i zaoszczędź nawet 60% na rachunkach za pranie (zużycie energii przez pralkę, obniżenie temperatury z 40°C do 20°C, cykl standardowy)! Aby uzyskać najlepsze efekty, umieść kapsułki z tyłu pustego bębna, a następnie przykryj je ubraniami. OSTRZEŻENIE: ten produkt może być szkodliwy i powodować poważne obrażenia. Zawsze przechowuj kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS poza zasięgiem dzieci. Więcej informacji znajdziesz na stronie keepcapsfromkids.eu.


Cechy

SKUTECZNE USUWANIE PLAM NAWET W TEMPERATURZE 30°C: kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS skutecznie usuwają zabrudzenia nawet w temperaturze 30°C i krótkich cyklach prania

SZYBKO ROZPUSZCZAJĄ SIĘ NAWET W NISKICH TEMPERATURACH: kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS szybko rozpuszczają się nawet w zimnej wodzie

JAK UŻYWAĆ KAPSUŁEK ARIEL PODS: najpierw umieść w bębnie kapsułki, a następnie przykryj je praniem, aby usunąć uporczywe zabrudzenia nawet w zimnej wodzie

ARIEL PODS SĄ IDEALNE DO PRANIA W NISKICH TEMPERATURACH: kapsułki Ariel Allin1 PODS zapewniają doskonałe usuwanie zabrudzeń już podczas 1. prania i świeży, długotrwały zapach

DOSKONAŁE DO CZYSZCZENIA, ALE NIE DLA DZIECI: zawsze przechowuj kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS poza zasięgiem dzieci. Więcej informacji znajdziesz na stronie keepcapsfromkids.eu

ŁATWE W UŻYCIU: nie wymagają odmierzania ani wlewania - wystarczy jedna kapsułka do prania Ariel Allin1 PODS

Poddaj recyklingowi zgodnie z lokalnymi przepisami


ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Dostępne warianty
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt.
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie używałam
22.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2026
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
NAVO
Marka:
ARIEL
EAN:
8700216765336
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
ARIEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8700216765336

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

działanie żrąceNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Zawiera MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Zawiera Tetrahydrolinalool, Delta-Damascone, Methylundecanal, Proteazę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Marka

Ariel


Marka standaryzowana

MarkaAriel

Opis produktu

Ariel przedstawia kapsułki do prania Allin1 PODS, które są przeznaczone do kolorowych tkanin i skutecznie usuwają zabrudzenia, zapewniając doskonałe efekty prania nawet w 30°C i krótkich cyklach. Pierz w niższych temperaturach i zaoszczędź nawet 60% na rachunkach za pranie (zużycie energii przez pralkę, obniżenie temperatury z 40°C do 20°C, cykl standardowy)! Aby uzyskać najlepsze efekty, umieść kapsułki z tyłu pustego bębna, a następnie przykryj je ubraniami. OSTRZEŻENIE: ten produkt może być szkodliwy i powodować poważne obrażenia. Zawsze przechowuj kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS poza zasięgiem dzieci. Więcej informacji znajdziesz na stronie keepcapsfromkids.eu.

Produkty z kategorii Do koloru

28% taniej

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt. 1 szt

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.9
z 16 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych 20 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 20 szt.

1 szt
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.7
z 9 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt.

1 szt
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 12 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.

1 szt
Cena53,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 16 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
5.0
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 25 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 22 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 22 szt.

1 szt
Cena52,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.6
z 7 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 24 szt. 576 g

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 24 szt.

576 g
46,86 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
4.7
z 18 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt. 576 g

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt.

576 g
46,86 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 2 opinii
PERWOLL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 23 szt. 1 szt

PERWOLL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 23 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2030
5.0
z 3 opinii
PERWOLL Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 23 szt. 1 szt

PERWOLL

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 23 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

Produkty marki ARIEL

ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 44 szt.

1 szt
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 3 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml 2.7 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml

2.7 l
29,81 zł/l
Frisco poleca
Cena80,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
4.9
z 9 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 70 prań 3.15 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 70 prań

3.15 l
26,98 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 1 opinii
ARIEL All-in-1 PODS +Extra Stain Removal Kapsułki do prania uniwersalne 38 prań 1 szt

ARIEL All-in-1 PODS +Extra Stain Removal

Kapsułki do prania uniwersalne 38 prań

1 szt
Frisco poleca
Cena80,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027
4.8
z 6 opinii
ARIEL Proszek do prania uniwersalny 63 prania Alpinee Fresh 3465g 3.465 kg

ARIEL

Proszek do prania uniwersalny 63 prania Alpinee Fresh 3465g

3.465 kg
25,97 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 5 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 63 prania Alpine Color 3465g 3.465 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 63 prania Alpine Color 3465g

3.465 kg
25,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.5
z 12 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml

1.8 l
35,16 zł/l
Cena63,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
5.0
z 2 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 40 prań 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 40 prań

1.8 l
41,66 zł/l
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 8 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 12 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.0
z 1 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt.

1 szt
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt.

1 szt
Cena53,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.8
z 4 opinii
ARIEL Proszek do prania uniwersalny 40 prań Alpinee Fresh 2200g 2.2 kg

ARIEL

Proszek do prania uniwersalny 40 prań Alpinee Fresh 2200g

2.2 kg
27,27 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 40 prań Alpine Color 2200g 2.2 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 40 prań Alpine Color 2200g

2.2 kg
27,27 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 10 opinii
ARIEL Odplamiacz do białych tkanin 500 g 500 g

ARIEL

Odplamiacz do białych tkanin 500 g

500 g
39,98 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store