Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Do koloru

Do koloru

Wróć do Kapsułki do prania

Małe <18 sztŚrednie 19-29 sztDuże>30



4.9
z 26 opinii

25% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
61,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

28% taniej

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt. 1 szt

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.7
z 9 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt.

1 szt
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027

4.9
z 16 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych 20 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 20 szt.

1 szt
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031

5.0
z 5 opinii
WOOLITE Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt. 1 szt

WOOLITE

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka


4.9
z 12 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.

1 szt
Cena53,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.6
z 7 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 24 szt. 576 g

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 24 szt.

576 g
46,86 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028

4.7
z 18 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt. 576 g

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt.

576 g
46,86 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028

4.9
z 25 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 22 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 22 szt.

1 szt
Cena52,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027

5.0
z 2 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt.

1.53 kg
35,29 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027

5.0
z 1 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt.

1.53 kg
35,29 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027


E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt. 576 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt.

576 g
97,20 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031

5.0
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 16 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

4.7
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt. 528 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt.

528 g
106,04 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

5.0
z 2 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 40 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 40 szt.

1 szt
Cena45,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028

5.0
z 2 opinii
PERWOLL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 23 szt. 1 szt

PERWOLL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 23 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2030

5.0
z 3 opinii
PERWOLL Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 23 szt. 1 szt

PERWOLL

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 23 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

4.8
z 10 opinii

26% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt.

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store