Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Do koloru
Duże>30
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.
Kapsułki do prania tkanin kolorowych 35 szt. Power Caps PERSIL 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 26 opinii

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
PERSIL
Serbia

Cena65,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

30 dni świeżości


PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.02.2031
Dostępne warianty
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość. Można byłoby taniej. Przyznam że kupuję 70 kapsułek za 17€.
16.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo fajne i skuteczne kapsułki do prania tkanin kolorowych.Usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.Opakowanie starcza na 35 prań, więc jest bardzo wydajne.Polecam👍🔥
11.03.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
jestem zadowolona.....👍️
10.05.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
ania.gidzinska
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2025
0
0
MAJA LAURA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.09.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101801958
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
PERSIL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101801958

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. 1 kapsułka = 1 pranie. Do wszystkich zakresów twardości wody. Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 35


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

35 x 14 g = 490 g e


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Szczelnie zamykać torebkę

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Nie dotykać produktu mokrymi rękami


Regulacje CLP

wykrzyknikBrak hasła ostrzegawczego

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Skoncentrowany środek do prania tkanin kolorowych w pralkach. Uwaga. Zawiera subtylisynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Zawartość/ pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Nie dotykać mokrymi rękami. Nie ściskać, nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek.


Informacje producenta

Marka

Persil


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaPersil

Podmarka

Podmarka Power Caps


Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Wstęga Möbiusa


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu www.keepcapsfromkids.eu


Podzielony opis produktu

Functional Name Kapsułki do prania

Variant Color

Produkty z kategorii Do koloru

4.9
z 25 opinii

25% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
61,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
WOOLITE Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt. 1 szt

WOOLITE

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt.

1.53 kg
35,29 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 1 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt.

1.53 kg
35,29 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt. 576 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt.

576 g
97,20 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
4.7
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt. 528 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt.

528 g
106,04 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 2 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 40 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 40 szt.

1 szt
Cena45,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028

Produkty marki PERSIL

4.9
z 25 opinii

25% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
61,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 15 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml 900 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml

900 ml
27,77 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
34,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2028
5.0
z 4 opinii

31% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
66,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.9
z 19 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml

1.485 l
26,93 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.7
z 36 opinii

20% taniej

PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g 4.4 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g

4.4 kg
13,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
74,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml 1.35 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml

1.35 l
29,62 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2030
5.0
z 3 opinii

31% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
66,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2030
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 17 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2030
4.7
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 32 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 32 szt.

1 szt
Cena61,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 37 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store