Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

PERSIL

PERSIL

Persil już od ponad 100 lat cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Firma Henkel produkuje detergenty, które cechują się wysoką jakością oraz rozpoznawalnością. Marka niezmiennie bada rynek, aby podążać za potrzebami swoich klientów, a także stale pozyskiwać nowych.

ProduktyPERSILwe Frisco.pl


4.7
z 36 opinii

20% taniej

PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g 4.4 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g

4.4 kg
13,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
74,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 23 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g 2.75 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g

2.75 kg
22,54 zł/kg
Cena61,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 37 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 12 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

4.9
z 19 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 45 prań Deep Clean Silan 2475g 2.475 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 45 prań Deep Clean Silan 2475g

2.475 kg
26,26 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 3 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Silan 990g 990 g

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Silan 990g

990 g
35,34 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

5.0
z 7 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Sensitive 990g 990 g

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Sensitive 990g

990 g
35,34 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2030

5.0
z 13 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g 1.65 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g

1.65 kg
27,27 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

4.0
z 1 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 27 prań Deep Clean Silan 1485g 1.485 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 27 prań Deep Clean Silan 1485g

1.485 kg
32,18 zł/kg
Cena47,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 15 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

4.9
z 19 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml

1.485 l
26,93 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 33 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml 2.475 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml

2.475 l
21,81 zł/l
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

4.8
z 28 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Lavender 3600ml 3.6 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Lavender 3600ml

3.6 l
25,00 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 37 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 88 prań Deep Clean Color 3960ml 3.96 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 88 prań Deep Clean Color 3960ml

3.96 l
19,54 zł/l
Cena77,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml 900 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml

900 ml
27,77 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
34,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2028

5.0
z 10 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 80 prań Deep Clean Sesitive 3600ml 3.6 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 80 prań Deep Clean Sesitive 3600ml

3.6 l
25,00 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

5.0
z 14 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 88 prań Deep Clean 3960ml 3.96 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 88 prań Deep Clean 3960ml

3.96 l
19,54 zł/l
Cena77,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

5.0
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

4.9
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml 1.35 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml

1.35 l
29,62 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2030

4.8
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 33 prania Deep Clean 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 33 prania Deep Clean 1485ml

1.485 l
30,30 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031

5.0
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 30 prań Deep Clean Lavender 1350ml 1.35 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 30 prań Deep Clean Lavender 1350ml

1.35 l
33,33 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.9
z 33 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 55 prań Deep Clean 2475ml 2.475 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 55 prań Deep Clean 2475ml

2.475 l
21,81 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 3 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Silan 1350ml 1.35 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Silan 1350ml

1.35 l
33,33 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 25 opinii

25% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
61,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 25 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 22 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 22 szt.

1 szt
Cena52,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027

5.0
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 20 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 16 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Lavender 20 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

4.8
z 10 opinii

26% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt.

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 4 opinii

31% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
66,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

5.0
z 3 opinii

31% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
66,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2030

5.0
z 17 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2030

4.7
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

4.9
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 32 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 32 szt.

1 szt
Cena61,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

5.0
z 5 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 60 szt.

1 szt
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 22 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 22 szt.

1 szt
Cena51,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027

5.0
z 1 opinii
PERSIL Discs Expert Stain Removal Kapsułki do prania tkanin białych 11 szt. 1 szt

PERSIL Discs Expert Stain Removal

Kapsułki do prania tkanin białych 11 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2030
Dotrzymuje również kroku nowościom technologicznym i ciągle udoskonala swoje produkty, aby sprawdzały się jak najlepiej w jak największej ilości różnych warunków.
W ofercie Persil dostępne są proszki do prania o kilku pojemnościach, płyny do płukania o kilku wariantach zapachowych, kapsułki ułatwiające pranie i nie zostawiające śladów na ubraniach, a także proszki przeznaczone do prania ubrań dla najmłodszych.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store