Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Proszki do prania
Do białego
Małe <2kg
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g
Proszek do prania tkanin białych PERSIL 1.65kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

PERSIL Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g

1.65 kg
PERSIL
Polska

Cena44,99 zł
27,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Proszek do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.


PERSIL Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.02.2031

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Marzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.65 kg
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101804805
Cena za kg:
27,27 zł/kg
Waga:
1.65 kg
Marka:
PERSIL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101804805

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nieodpowiedni do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze 5-40 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 5

Maks. temp. °C 40


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem


Regulacje CLP

wykrzyknikBrak hasła ostrzegawczego

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Proszek do prania tkanin białych. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.


Informacje producenta

Marka

Persil


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaPersil

Logotypy stron trzecich

Flaga Niemiec


Opis produktu

Proszek do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Proszek do prania

Wariant tkanin białych

Produkty z kategorii Do białego

5.0
z 16 opinii

17% taniej

BRYZA Proszek do prania tkanin białych 30 prań 1950g 1.95 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin białych 30 prań 1950g

1.95 kg
13,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028
4.9
z 12 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g 1.65 kg

E

Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g

1.65 kg
22,42 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 12 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
5.0
z 3 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Silan 990g 990 g

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Silan 990g

990 g
35,34 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 7 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Sensitive 990g 990 g

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Sensitive 990g

990 g
35,34 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2030
5.0
z 13 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g 1.65 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g

1.65 kg
27,27 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.0
z 1 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 27 prań Deep Clean Silan 1485g 1.485 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 27 prań Deep Clean Silan 1485g

1.485 kg
32,18 zł/kg
Cena47,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

Produkty marki PERSIL

4.9
z 25 opinii

25% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
61,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 15 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml 900 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml

900 ml
27,77 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
34,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2028
5.0
z 4 opinii

31% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
66,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.9
z 19 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml

1.485 l
26,93 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.7
z 36 opinii

20% taniej

PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g 4.4 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g

4.4 kg
13,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
74,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml 1.35 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml

1.35 l
29,62 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2030
5.0
z 3 opinii

31% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
66,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2030
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 17 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2030
4.7
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 32 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 32 szt.

1 szt
Cena61,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store