Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Proszki do prania
Do białego

Do białego

Wróć do Proszki do prania

Małe <2kgŚrednie 2-4kgDuże >4kg



5.0
z 16 opinii

17% taniej

BRYZA Proszek do prania tkanin białych 30 prań 1950g 1.95 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin białych 30 prań 1950g

1.95 kg
13,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028

4.9
z 12 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

E Proszek do prania jasnych i białych tkanin 75 prań 4125g 4.125 kg

E

Proszek do prania jasnych i białych tkanin 75 prań 4125g

4.125 kg
15,76 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

4.9
z 19 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 45 prań Deep Clean Silan 2475g 2.475 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 45 prań Deep Clean Silan 2475g

2.475 kg
26,26 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g 1.65 kg

E

Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g

1.65 kg
22,42 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

E XXL Proszek do prania do białych i jasnych tkanin 3.3 kg

E XXL

Proszek do prania do białych i jasnych tkanin

3.3 kg
16,97 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 12 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028

5.0
z 3 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Silan 990g 990 g

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Silan 990g

990 g
35,34 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

5.0
z 7 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Sensitive 990g 990 g

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 18 prań Deep Clean Sensitive 990g

990 g
35,34 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2030

4.7
z 7 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin białych 55 prań 3575g 3.575 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin białych 55 prań 3575g

3.575 kg
13,70 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2027

5.0
z 13 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g 1.65 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean 1650g

1.65 kg
27,27 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031


4.0
z 1 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin białych 27 prań Deep Clean Silan 1485g 1.485 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin białych 27 prań Deep Clean Silan 1485g

1.485 kg
32,18 zł/kg
Cena47,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 9 opinii
VIZIR Alpine Fresh Proszek do prania białych i jasnych tkanin 60 prań 3.3 kg

VIZIR Alpine Fresh

Proszek do prania białych i jasnych tkanin 60 prań

3.3 kg
24,24 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store