Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Do koloru
Duże>30
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt.
Kapsułki do prania kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea 44 szt. XXL Aromatherapy E 528g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt.

528 g
E
Serbia

Cena55,99 zł
106,04 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Aromaterapia Orchidea zawiera perfumy poprawiające nastrój, które wniosą kuszące zapachy do Twojej codzienności, jednocześnie zapewniając długotrwałą świeżość prania. Silnie czyści nawet w niskich temperaturach, co pozwala na oszczędność energii. Pierzesz dużo, pierzesz z E.


Cechy

oszczędza energię

aktywny w zimnej wodzie


E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.01.2031

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
106,04 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
528 g
Dostawca:
HENKEL
Marka:
E
EAN:
9000101804133
Cena za kg:
106,04 zł/kg
Waga:
528 g
Marka:
E
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101804133

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zamknięcie bezpieczne dla dzieci Znajdź czerwony języczek folii Złap języczek kciukiem i otwórz trzymając równocześnie drugą stronę opakowania Instrukcja użycia: 1 kapsułka = 1 pranie. Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki. Color/Orchid: 20-60 °C. Do wszystkich zakresów twardości wody. Folia w 100 % wodorozpuszczalna.


Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w temperaturze pomiędzy 0 a +35 °C. Najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 35


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

44 x 12 g 528 g e


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Szczelnie zamykać torebkę

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Nie dotykać produktu mokrymi rękami


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera subtylizynę, Damascone, delta-. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. Nie dotykać mokrymi rękami. Nie ściskać, nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek.


Informacje producenta

Marka

E


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaE

Podmarka

Podmarka Aromaterapia


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Aromaterapia Orchidea zawiera perfumy poprawiające nastrój, które wniosą kuszące zapachy do Twojej codzienności, jednocześnie zapewniając długotrwałą świeżość prania. Silnie czyści nawet w niskich temperaturach, co pozwala na oszczędność energii. Pierzesz dużo, pierzesz z E.


Dodatkowe informacje

www.keepcapsfromkids.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Środek do prania

Wariant kolorowych i ciemnych tkanin

Produkty z kategorii Do koloru

4.9
z 26 opinii

25% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
61,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt. 576 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt.

576 g
97,20 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
5.0
z 5 opinii
WOOLITE Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt. 1 szt

WOOLITE

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt.

1.53 kg
35,29 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 1 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt.

1.53 kg
35,29 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 2 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 40 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 40 szt.

1 szt
Cena45,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028
4.7
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt. 528 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt.

528 g
106,04 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

Produkty marki E

28% taniej

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt. 1 szt

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

20% taniej

E Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml 2.7 l

E

Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml

2.7 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna44,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

20% taniej

E Żel do prania tkanin białych i jasnych 66 prań 2970ml 2.97 l

E

Żel do prania tkanin białych i jasnych 66 prań 2970ml

2.97 l
15,15 zł/l
Promocja
Cena promocyjna44,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
E XXL Proszek do prania do białych i jasnych tkanin 3.3 kg

E XXL

Proszek do prania do białych i jasnych tkanin

3.3 kg
16,97 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
E XXL Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin 3.3 kg

E XXL

Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin

3.3 kg
16,97 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g 1.65 kg

E

Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g

1.65 kg
22,42 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
E Aromatherapy Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań 1.485 kg

E Aromatherapy

Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań

1.485 kg
25,58 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
E XXL Aromatherapy Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea 2.97 kg

E XXL Aromatherapy

Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea

2.97 kg
18,85 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin 75 prań 4.125 kg

E

Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin 75 prań

4.125 kg
15,76 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
E Proszek do prania jasnych i białych tkanin 75 prań 4125g 4.125 kg

E

Proszek do prania jasnych i białych tkanin 75 prań 4125g

4.125 kg
15,76 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store