Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Batony
Proteinowe
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy chrupiące ciasteczko
Baton proteinowy chrupiące ciasteczko PURELLA SUPERFOODS 45g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 37 opinii

PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy chrupiące ciasteczko

45 g
PURELLA SUPERFOODS
Polska
1 szt.15 szt.

Cena3,99 zł
88,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wysoka zawartość białka. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Cechy

z superfood baobab

11 g białka / baton

bez dodatku cukru


PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy chrupiące ciasteczko


Produkt dostępny
Data przydatności: 27.01.2027
Dostępne warianty
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy beza truskawkowa
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Wysokobiałkowe
Superfoods

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1571.00 kJ
18.7%
Wartość energetyczna (kcal)
393.00 kcal
19.7%
Tłuszcz (g)
14.00 g
20.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.00 g
55.0%
Węglowodany (g)
49.00 g
18.8%
w tym cukry (g)
2.70 g
3.0%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
24.00 g
48.0%
Sól (g)
0.96 g
16.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra przekąska.
26.09.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.04.2026
0
0
benny
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Juliusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
88,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
45 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
PURELLA SUPERFOODS
EAN:
5905186302410
Cena za kg:
88,67 zł/kg
Waga:
45 g
Marka:
PURELLA SUPERFOODS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5905186302410

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii: nadrukowane na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Informacje producenta

Marka

Purella Superfoods


Marka standaryzowana

MarkaPurella Superfoods

Opis produktu

Wysoka zawartość białka. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


O marce

Purella Superfoods zadebiutowała na rynku spożywczym w 2016 roku i w krótkim czasie stała się jednym z liderów w branży zdrowej żywności i superfoods. Misją marki jest demokratyzowanie zdrowego odżywiania, dlatego prowadzi działania edukacyjne związane z superfoods oraz zdrowym stylem życia, a także motywuje i inspiruje do dbania o siebie i zmiany nawyków żywieniowych. Sercem marki są superfoods, produkty roślinne o najwyższych wartościach odżywczych, które stanowią również istotny składnik we wszystkich kategoriach należących do portfolio: musli, ziół, shotów i suplementów.


Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość białka.

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Baton białkowy

Wariant chrupiące ciasteczko

Produkty z kategorii Proteinowe

4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym 48 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym

48 g
114,38 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 8 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym 47 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym

47 g
116,81 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 5 opinii
BOMBUS Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy)

50 g
139,80 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.6
z 5 opinii

17% taniej

CORNY Big Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.6
z 5 opinii

17% taniej

CORNY Big Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 1 opinii
SANTE Go on Baton proteinowy chrupiąca pistacja 45 g

SANTE

Go on Baton proteinowy chrupiąca pistacja

45 g
94,44 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 1 opinii
SANTE Go On Ciastko proteinowe o smaku pistacjowym z białą czekoladą bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go On Ciastko proteinowe o smaku pistacjowym z białą czekoladą bez dodanego cukru

50 g
105,80 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy Crispy Hazelnut 37 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy Crispy Hazelnut

37 g
180,81 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 37 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy chrupiące ciasteczko 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy chrupiące ciasteczko

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.9
z 33 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy mango crispy rice 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy mango crispy rice

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 25 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy beza truskawkowa 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy beza truskawkowa

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.8
z 22 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 3 opinii
OSHEE Baton proteinowy o smaku orzechowo-karmelowym 49 g

OSHEE

Baton proteinowy o smaku orzechowo-karmelowym

49 g
142,65 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
OSHEE Baton proteinowy o smaku waniliowo-karmelowym 49 g

OSHEE

Baton proteinowy o smaku waniliowo-karmelowym

49 g
142,65 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 4 opinii
SANTE Go on Baton proteinowy chrupiące ciastko z karmelem 50 g

SANTE

Go on Baton proteinowy chrupiące ciastko z karmelem

50 g
85,00 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 1 opinii
BOMBUS Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy)

50 g
169,80 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 7 opinii
NICK'S Peanut Butter Baton proteinowy w czekoladzie mlecznej z orzeszkami ziemnymi 50 g

NICK'S

Peanut Butter Baton proteinowy w czekoladzie mlecznej z orzeszkami ziemnymi

50 g
163,80 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
4.7
z 6 opinii
DELLA SANTE Baton proteinowy dubajska czekolada 45 g

DELLA SANTE

Baton proteinowy dubajska czekolada

45 g
138,89 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 8 opinii
NICK'S Baton proteinowy w czekoladzie mlecznej o smaku słonego karmelu 50 g

NICK'S

Baton proteinowy w czekoladzie mlecznej o smaku słonego karmelu

50 g
159,80 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027

Produkty marki PURELLA SUPERFOODS

4.9
z 32 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Odporność 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Odporność

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 8 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Uroda 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Uroda

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 5 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Hydro 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Hydro

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Energia 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Energia

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.9
z 25 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy beza truskawkowa 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy beza truskawkowa

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 33 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy mango crispy rice 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy mango crispy rice

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.8
z 22 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS Musli KONCENTRACJA 200 g

PURELLA SUPERFOODS

Musli KONCENTRACJA

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store