Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

PURELLA SUPERFOODS

PURELLA SUPERFOODS

.

ProduktyPURELLA SUPERFOODSwe Frisco.pl


4.9
z 32 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Odporność 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Odporność

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

5.0
z 37 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy chrupiące ciasteczko 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy chrupiące ciasteczko

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

4.8
z 8 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Uroda 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Uroda

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026

4.9
z 25 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy beza truskawkowa 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy beza truskawkowa

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

4.9
z 33 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy mango crispy rice 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy mango crispy rice

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

4.8
z 22 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS Musli KONCENTRACJA 200 g

PURELLA SUPERFOODS

Musli KONCENTRACJA

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Hydro 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Hydro

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027

5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Energia 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Energia

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store