Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Mięsa i ryby gotowe
Mięso duszone i gotowane
SOKOŁÓW Golonka wieprzowa ze skórą gotowana
Golonka wieprzowa ze skórą gotowana SOKOŁÓW 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 30 opinii

SOKOŁÓW Golonka wieprzowa ze skórą gotowana

600 g
SOKOŁÓW
Polska

Cena35,79 zł
59,65 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest przede wszystkim bardzo dobrze doprawiona, bez nadmiaru przypraw, czuć smak mięsa Przyrzadzam zgodnie z etykietą, tylko bez dodatku słonej wody. Wszystkim bardzo smakuje. Jemy ją od kiedy pokazała się na rynku, panowie z piwkiem👍️
10.11.2025
1
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie spożyłam, ale rokuje... 🔥❤️🚀
29.07.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest przede wszystkim świetnie oczyszczona. Dodatkowo: - swietnie doprawiona i przede wszystkim nieprzesolona , bardzo często ma to miejsce w gotowych produktach - doskonała wagowo. - łatwa w przyrządzaniu. Poprostu wspaniała.
14.10.2024
1
0
Ireneusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Golonka wysokiej jakości dobrze przygotowana wstępnie tzn. w odróżnieniu od wyrobów wolno (długo) gotowanych idealna do upieczenia. Polecam
14.02.2024
1
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
OK !! Polecam.
16.01.2024
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie jadłam , ale wygląda ok.
22.12.2023
0
1
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
1
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.01.2026
0
1
Miroslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Maryla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
1
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
1
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,65 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562512407
Cena za kg:
59,65 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562512407

Produkty z kategorii Mięso duszone i gotowane

4.9
z 30 opinii
SOKOŁÓW Golonka wieprzowa ze skórą gotowana 600 g

SOKOŁÓW

Golonka wieprzowa ze skórą gotowana

600 g
59,65 zł/kg
Cena35,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CASA MODENA Stinco Golonka gotowana 650 g

CASA MODENA

Stinco Golonka gotowana

650 g
59,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 5 opinii
MADEJ WRÓBEL GULASZ WIEPRZOWY 400 g

MADEJ WRÓBEL

GULASZ WIEPRZOWY

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MADEJ WRÓBEL Noga z kaczki konfitowana (480g-720g) 600 g

MADEJ WRÓBEL

Noga z kaczki konfitowana (480g-720g)

600 g
61,65 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
67,50 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 656 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
94,90 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 430 opinii
SOKOŁÓW Mięso mielone wołowe 400 g

SOKOŁÓW

Mięso mielone wołowe

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 628 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony w kostce 75 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony w kostce

75 g
76,67 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 1072 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony - plastry

100 g
74,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 653 opinii
SOKOŁÓW Szynka z piersi indyka -plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka z piersi indyka -plastry

120 g
68,25 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 242 opinii
SOKOŁÓW Szynka konserwowa - plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka konserwowa - plastry

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 166 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami dębickie - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami dębickie - plastry

100 g
95,90 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store