Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Mięsa i ryby gotowe
Mięso duszone i gotowane
MADEJ WRÓBEL GULASZ WIEPRZOWY
GULASZ WIEPRZOWY MADEJ WRÓBEL 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

MADEJ WRÓBEL GULASZ WIEPRZOWY

400 g
MADEJ WRÓBEL
Polska

Cena19,99 zł
49,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Łatwy w przygotowaniu. Naprawdę niezły smak jak na wyrób przemysłowy. Jeśli miałbym szukać jakiegoś minusa, to tylko to, że jest stosunkowo mało sosu. Z ziemniakami ok, ale z kaszą, która wchłonie większość sosu, to trochę mało. Niemniej polecam z czystym sumieniem.
14.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MADEJ WRÓBEL SPÓŁKA
Marka:
MADEJ WRÓBEL
EAN:
5904873772154
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MADEJ WRÓBEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MADEJ WRÓBEL SPÓŁKA
EAN:
5904873772154

Produkty z kategorii Mięso duszone i gotowane

4.9
z 30 opinii
SOKOŁÓW Golonka wieprzowa ze skórą gotowana 600 g

SOKOŁÓW

Golonka wieprzowa ze skórą gotowana

600 g
59,65 zł/kg
Cena35,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CASA MODENA Stinco Golonka gotowana 650 g

CASA MODENA

Stinco Golonka gotowana

650 g
59,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 5 opinii
MADEJ WRÓBEL GULASZ WIEPRZOWY 400 g

MADEJ WRÓBEL

GULASZ WIEPRZOWY

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MADEJ WRÓBEL Noga z kaczki konfitowana (480g-720g) 600 g

MADEJ WRÓBEL

Noga z kaczki konfitowana (480g-720g)

600 g
61,65 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MADEJ WRÓBEL

4.9
z 105 opinii
MADEJ WRÓBEL Schab z pieca - plastry 150 g

MADEJ WRÓBEL

Schab z pieca - plastry

~150 g
57,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 5 opinii
MADEJ WRÓBEL Noga z kaczki konfitowana (480g-720g) 600 g

MADEJ WRÓBEL

Noga z kaczki konfitowana (480g-720g)

600 g
61,65 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store