Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Pestki i nasiona
Mieszanki pestek i nasion
BAKALLAND Daktyle (całe owoce)
Daktyle (całe owoce) BAKALLAND 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 44 opinii

BAKALLAND Daktyle (całe owoce)

300 g
BAKALLAND
Iran

Cena7,99 zł
26,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Daktyle suszone są źródłem potasu. Potas pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia dwóch porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Cechy

źródło błonnika pokarmowego i potasu

Dobra i polska firma


BAKALLAND Daktyle (całe owoce)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1301.00 kJ
15.5%
Wartość energetyczna (kcal)
307.00 kcal
15.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
70.00 g
26.9%
w tym cukry (g)
69.00 g
76.7%
Błonnik (g)
10.00 g
Białko (g)
2.30 g
4.6%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Potas (mg)
516.00 mg
25.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Daktyle bardzo suche, niektóre przepołowione.
10.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
idealne do zjedzenia zamiast 'czegoś słodkiego' w postaci bardziej kalorycznego ciastka. Dobre jako przekąska lub np. zmiksowane i dodane do deseru
26.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Stale kupuję
22.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Nadia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2026
0
0
Asia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Yuliya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749025249
Cena za kg:
26,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749025249

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: daktyle są drylowane maszynowo i pomimo dołożenia z naszej strony wszelkich starań mogą sporadycznie zawierać pestki lub ich fragmenty.


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Daktyle suszone są źródłem potasu. Potas pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia dwóch porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika pokarmowego i potasu


Oświadczenia zdrowotne

Potas pomaga w funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Daktyle całe owoce

Produkty z kategorii Mieszanki pestek i nasion

5.0
z 72 opinii
BAKALLAND Chrupiąca sałatka - prażony mix (słonecznik, dynia, pinia) 100 g

BAKALLAND

Chrupiąca sałatka - prażony mix (słonecznik, dynia, pinia)

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
BAKALLAND Chrupiący mix do sałatek - grecki 100 g

BAKALLAND

Chrupiący mix do sałatek - grecki

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
BAKALLAND Chrupiący mix do sałatek - włoski 100 g

BAKALLAND

Chrupiący mix do sałatek - włoski

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 44 opinii
BAKALLAND Daktyle (całe owoce) 300 g

BAKALLAND

Daktyle (całe owoce)

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 13 opinii
HEBAR Morele suszone naturalnie 400 g

HEBAR

Morele suszone naturalnie

400 g
99,97 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 17 opinii
KRESTO Mieszanka nasion - słonecznik, dynia, orzechy pinii 300 g

KRESTO

Mieszanka nasion - słonecznik, dynia, orzechy pinii

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 11 opinii
HEBAR Daktyle suszone bez pestek 1 kg

HEBAR

Daktyle suszone bez pestek

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 21 opinii
KRESTO Daktyle suszone 150 g

KRESTO

Daktyle suszone

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 52 opinii
BAKALLAND Rodzynki 200 g

BAKALLAND

Rodzynki

200 g
25,95 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 54 opinii
BAKALLAND Pestki dyni łuskane 200 g

BAKALLAND

Pestki dyni łuskane

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 300 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 88 opinii
BAKALLAND Morele suszone (całe owoce) 100 g

BAKALLAND

Morele suszone (całe owoce)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store