Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Pestki i nasiona
Mieszanki pestek i nasion
KRESTO Daktyle suszone
Daktyle suszone KRESTO 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

KRESTO Daktyle suszone

150 g
KRESTO

Cena4,19 zł
27,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.03.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1299.00 kJ
15.5%
Wartość energetyczna (kcal)
307.00 kcal
15.4%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
69.00 g
26.5%
w tym cukry (g)
65.00 g
72.2%
Błonnik (g)
8.30 g
Białko (g)
2.50 g
5.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienite.
11.12.2025
0
0
BASIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienite, dobry smak .
02.04.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.07.2025
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451103697
Cena za kg:
27,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451103697

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Otwórz opakowanie Zerwij taśmę ochronną Dociśnij folię i ponownie zamknij


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Daktyle mogą sporadycznie zawierać pestki bądź ich fragmenty.


Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


O marce

Kresto - świadome odżywianie! Kresto - Jakość, którą widać!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Daktyle

Wariant suszone

Produkty z kategorii Mieszanki pestek i nasion

5.0
z 72 opinii
BAKALLAND Chrupiąca sałatka - prażony mix (słonecznik, dynia, pinia) 100 g

BAKALLAND

Chrupiąca sałatka - prażony mix (słonecznik, dynia, pinia)

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
BAKALLAND Chrupiący mix do sałatek - grecki 100 g

BAKALLAND

Chrupiący mix do sałatek - grecki

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
BAKALLAND Chrupiący mix do sałatek - włoski 100 g

BAKALLAND

Chrupiący mix do sałatek - włoski

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 44 opinii
BAKALLAND Daktyle (całe owoce) 300 g

BAKALLAND

Daktyle (całe owoce)

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 17 opinii
KRESTO Mieszanka nasion - słonecznik, dynia, orzechy pinii 300 g

KRESTO

Mieszanka nasion - słonecznik, dynia, orzechy pinii

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 13 opinii
HEBAR Morele suszone naturalnie 400 g

HEBAR

Morele suszone naturalnie

400 g
99,97 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 11 opinii
HEBAR Daktyle suszone bez pestek 1 kg

HEBAR

Daktyle suszone bez pestek

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 21 opinii
KRESTO Daktyle suszone 150 g

KRESTO

Daktyle suszone

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 42 opinii
KRESTO Sezam 200 g

KRESTO

Sezam

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store