Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Bakalie
Pestki i nasiona

Pestki i nasiona

Wróć do Bakalie

Mieszanki pestek i nasionSłonecznik łuskanyPestki dyniNasiona chiaSezamMakSiemię lnianeLen mielonyInne pestki i nasionaEkologiczne (BIO)



5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

4.9
z 110 opinii

20% taniej

HEBAR Słonecznik łuskany 400 g

HEBAR

Słonecznik łuskany

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 54 opinii
BAKALLAND Pestki dyni łuskane 200 g

BAKALLAND

Pestki dyni łuskane

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 68 opinii
SANTE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej bezglutenowe 250 g

SANTE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej bezglutenowe

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028

5.0
z 61 opinii
BIG NATURE Pestki dyni łuskane 250 g

BIG NATURE

Pestki dyni łuskane

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 42 opinii
KRESTO Sezam 200 g

KRESTO

Sezam

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 50 opinii
BAKALLAND Słonecznik łuskany 200 g

BAKALLAND

Słonecznik łuskany

200 g
33,75 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 45 opinii
KRESTO Pestki dyni 100 g

KRESTO

Pestki dyni

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 72 opinii
BAKALLAND Chrupiąca sałatka - prażony mix (słonecznik, dynia, pinia) 100 g

BAKALLAND

Chrupiąca sałatka - prażony mix (słonecznik, dynia, pinia)

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 20 opinii
BAKALLAND Chrupiący mix do sałatek - grecki 100 g

BAKALLAND

Chrupiący mix do sałatek - grecki

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 20 opinii
BAKALLAND Chrupiący mix do sałatek - włoski 100 g

BAKALLAND

Chrupiący mix do sałatek - włoski

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026


5.0
z 68 opinii
SANTE Siemię lniane 400 g

SANTE

Siemię lniane

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

5.0
z 46 opinii
HOUSE OF ASIA Biały sezam 50 g

HOUSE OF ASIA

Biały sezam

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 56 opinii
HOUSE OF ASIA Czarny sezam 50 g

HOUSE OF ASIA

Czarny sezam

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 64 opinii
BAKALLAND Słonecznik łuskany 100 g

BAKALLAND

Słonecznik łuskany

100 g
41,90 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.8
z 17 opinii
KRESTO Mieszanka nasion - słonecznik, dynia, orzechy pinii 300 g

KRESTO

Mieszanka nasion - słonecznik, dynia, orzechy pinii

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

5.0
z 21 opinii
HEBAR Siemię lniane 500 g

HEBAR

Siemię lniane

500 g
15,70 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027


5.0
z 24 opinii
BAKALLAND Siemię lniane 200 g

BAKALLAND

Siemię lniane

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 57 opinii
HEBAR Słonecznik łuskany 1 kg

HEBAR

Słonecznik łuskany

1 kg
18,99 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.8
z 17 opinii
KRESTO Mak 200 g

KRESTO

Mak

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 22 opinii
SANTE Len mielony złoty (odtłuszczony) 200 g

SANTE

Len mielony złoty (odtłuszczony)

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027

4.9
z 22 opinii
SANTE Sezam 300 g

SANTE

Sezam

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

5.0
z 15 opinii
BIG NATURE Sezam łuskany 500 g

BIG NATURE

Sezam łuskany

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

5.0
z 30 opinii
HEBAR Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 400 g

HEBAR

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 10 opinii
HELIO Kutia 850 g

HELIO

Kutia

850 g
14,11 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

HEBAR Pestki dyni (ciemne) 400 g

HEBAR

Pestki dyni (ciemne)

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 20 opinii
BAKALLAND Mak mielony parzony 500 g

BAKALLAND

Mak mielony parzony

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
HEBAR Nasiona słodkiej bazylii 400 g

HEBAR

Nasiona słodkiej bazylii

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

4.9
z 37 opinii
BAKALLAND Pestki dyni łuskane 100 g

BAKALLAND

Pestki dyni łuskane

100 g
74,90 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 33 opinii
BIO PLANET Pestki dyni ciemnozielone BIO 150 g

BIO PLANET

Pestki dyni ciemnozielone BIO

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026

5.0
z 18 opinii

30% taniej

BIO PLANET Len brązowy (siemię lniane) BIO 400 g

BIO PLANET

Len brązowy (siemię lniane) BIO

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

4.9
z 25 opinii
BIO PLANET Pestki dyni ciemnozielone BIO 350 g

BIO PLANET

Pestki dyni ciemnozielone BIO

350 g
74,26 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027


4.9
z 44 opinii
BAKALLAND Daktyle (całe owoce) 300 g

BAKALLAND

Daktyle (całe owoce)

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.8
z 11 opinii
HEBAR Daktyle suszone bez pestek 1 kg

HEBAR

Daktyle suszone bez pestek

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 21 opinii
KRESTO Daktyle suszone 150 g

KRESTO

Daktyle suszone

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

5.0
z 13 opinii
HEBAR Morele suszone naturalnie 400 g

HEBAR

Morele suszone naturalnie

400 g
99,97 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Śliwki suszone 1 kg

BIG NATURE

Śliwki suszone

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

5.0
z 9 opinii
BIO PLANET Sezam biały łuskany BIO 200 g

BIO PLANET

Sezam biały łuskany BIO

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026


5.0
z 5 opinii

40% taniej

BIO PLANET Len złoty BIO 400 g

BIO PLANET

Len złoty BIO

400 g
14,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
EUREKO Siemię lniane BIO 400 g

EUREKO

Siemię lniane BIO

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

5.0
z 15 opinii
BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 250 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

250 g
31,40 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

4.9
z 15 opinii
EUREKO Len mielony BIO 250 g

EUREKO

Len mielony BIO

250 g
20,76 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store