Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Pestki i nasiona
Len mielony
BIO PLANET Len brązowy (siemię lniane) BIO
Len brązowy (siemię lniane) BIO BIO PLANET 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

30% taniej

5.0
z 18 opinii

BIO PLANET Len brązowy (siemię lniane) BIO

400 g
BIO PLANET

Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
17,47 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (30% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Len brązowy (siemię lniane) Bio Planet to ekologiczne nasiona lnu do zaparzania. Powszechnie wiadomo, że len posiada dużo składników odżywczych, co sprawia, że staje się idealnym produktem codziennej diety. Siemię można pić między posiłkami lub zaraz po ich spożyciu.

Po zaparzeniu lnu powstaje lekko gęsta substancja, która posiada charakterystyczny smak. Siemię można spożywać bezpośrednio po przebudzeniu, jak również przed snem. Jest to bardzo popularny produkt w diecie sportowców i osób zmagających się z owrzodzeniami układu pokarmowego.

Siemię lniane do zaparzania:

  • Paczka lnu starcza na bardzo długi okres czasu
  • Można podawać zmielone
  • Dobra opcja na początek dnia

BIO PLANET Len brązowy (siemię lniane) BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.01.2027
Dostępne warianty
BIO PLANET Len złoty BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
wegetariański
bez cukru
Superfoods

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2103.00 kJ
25.0%
Wartość energetyczna (kcal)
510.00 kcal
25.5%
Tłuszcz (g)
42.00 g
60.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.70 g
18.5%
Węglowodany (g)
1.60 g
0.6%
w tym cukry (g)
1.60 g
1.8%
Błonnik (g)
27.00 g
Białko (g)
18.00 g
36.0%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Kira
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2025
0
0
Anna Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814661005
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814661005

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!


Informacje producenta

Marka

Bio Planet


Marka standaryzowana

MarkaBio Planet

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Polecamy jako dodatek do zup, pieczywa, ciast i ciasteczek.


Dodatkowe informacje

Przepisy: gotuj w stylu eko.pl


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Len brązowy siemię lniane

Produkty z kategorii Len mielony

5.0
z 18 opinii

30% taniej

BIO PLANET Len brązowy (siemię lniane) BIO 400 g

BIO PLANET

Len brązowy (siemię lniane) BIO

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 5 opinii

40% taniej

BIO PLANET Len złoty BIO 400 g

BIO PLANET

Len złoty BIO

400 g
14,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
SANTE Len mielony złoty (odtłuszczony) 200 g

SANTE

Len mielony złoty (odtłuszczony)

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.9
z 15 opinii
EUREKO Len mielony BIO 250 g

EUREKO

Len mielony BIO

250 g
20,76 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 26 opinii

27% taniej

BIO PLANET Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO 250 g

BIO PLANET

Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO

250 g
24,76 zł/kg
Cena promocyjna6,19 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store