Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Pestki i nasiona
Len mielony
SANTE Len mielony złoty (odtłuszczony)
Len mielony złoty (odtłuszczony) SANTE 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 22 opinii

SANTE Len mielony złoty (odtłuszczony)

200 g
SANTE

Cena7,99 zł
39,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Len jest jednym z najstarszych gatunków roślin uprawnych. Już około 3000 lat p.n.e. uprawiany był w Egipcie jako roślina jadalna. Dziś do celów kulinarnych wykorzystuje się nie tylko całe nasiona, ale również wytłaczany z nich olej oraz siemię lniane odtłuszczone mielone. Jest ono powszechnie cenione m.in. ze względu na wysoką zawartość białka i wysoką zawartość błonnika. Żywność funkcjonalna - Na zdrowie! Żywność funkcjonalna - to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, pro- i prebiotyki, witaminy, składniki mineralne i inne. Dzięki nim żywność funkcjonalna wykazuje korzystny wpływ na jedną lub więcej funkcji naszego organizmu.


SANTE Len mielony złoty (odtłuszczony)


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.12.2027
Tagi
wegetariański
wegański
Superfoods

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1308.00 kJ
15.6%
Wartość energetyczna (kcal)
332.00 kcal
16.6%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
3.00 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
11.00 g
Węglowodany (g)
6.00 g
2.3%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Błonnik (g)
32.00 g
Białko (g)
34.00 g
68.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
drobno zmielony, dobra jakośc
14.09.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości, drobno zmielony, wygodne opakowanie
26.08.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, drobno mielony
29.07.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
drobno zmielony, dobra jakość, wygodne opakowanie
19.06.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, drobno zmielony
30.05.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości, drobno zmielony, wygodne opakowanie
22.04.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość, drobno zmielony
06.03.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
drono zmielony, dobrze zapakowany, dobra jakość
02.01.2026
0
0
Wojtek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra konsystencja. Dobre i praktyczne opakowanie.
21.04.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.04.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Eugene
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.12.2025
0
0
Wojtek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.11.2025
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617013613
Cena za kg:
39,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617013613

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Siemię lniane odtłuszczone mielone można stosować jako dodatek do zup, pieczywa, płatków śniadaniowych i zbożowych lub jako dodatek do zagęszczania sosów. Propozycja przygotowania: 1 łyżeczkę siemienia lnianego mielonego zalać w szklance gorącą wodą. Mieszać do uzyskania konsystencji kleiku. Można spożywać 2-3 razy dziennie. Kleik można urozmaicić w zależności od upodobań lub zaleceń dietetycznych dodatkiem niewielkiej ilości owoców, soków, jogurtu, ziół, posłodzić lub posolić.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Kisiel lniany z owocami: Składniki: 1 łyżeczka nasion siemienia lnianego mielonego, sok wyciśnięty z jednej pomarańczy, 1 łyżka Ksylitolu Sante, 1 łyżka jogurtu naturalnego, garść jeżyn, malin, porzeczek lub innych owoców sezonowych. Przygotowanie: Zagotuj sok z pomarańczy i zdejmij z ognia. Następnie dodaj Ksylitol i siemię lniane mielone. Mieszaj przez kilka minut do momentu uzyskania kleiku. Całość połącz z jogurtem oraz owocami i ponownie wymieszaj. Spożywaj bezpośrednio po przygotowaniu.


Informacje producenta

Marka

Sante


Marka standaryzowana

MarkaSante

Podmarka

Podmarka Skarby Ziemi


Opis produktu

Len jest jednym z najstarszych gatunków roślin uprawnych. Już około 3000 lat p.n.e. uprawiany był w Egipcie jako roślina jadalna. Dziś do celów kulinarnych wykorzystuje się nie tylko całe nasiona, ale również wytłaczany z nich olej oraz siemię lniane odtłuszczone mielone. Jest ono powszechnie cenione m.in. ze względu na wysoką zawartość białka i wysoką zawartość błonnika. Żywność funkcjonalna - Na zdrowie! Żywność funkcjonalna - to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, pro- i prebiotyki, witaminy, składniki mineralne i inne. Dzięki nim żywność funkcjonalna wykazuje korzystny wpływ na jedną lub więcej funkcji naszego organizmu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Len mielony złoty

Wariant odtłuszczony

Produkty z kategorii Len mielony

5.0
z 18 opinii

30% taniej

BIO PLANET Len brązowy (siemię lniane) BIO 400 g

BIO PLANET

Len brązowy (siemię lniane) BIO

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 5 opinii

40% taniej

BIO PLANET Len złoty BIO 400 g

BIO PLANET

Len złoty BIO

400 g
14,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
SANTE Len mielony złoty (odtłuszczony) 200 g

SANTE

Len mielony złoty (odtłuszczony)

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.9
z 15 opinii
EUREKO Len mielony BIO 250 g

EUREKO

Len mielony BIO

250 g
20,76 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

Produkty marki SANTE

5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 107 opinii
SANTE Otręby owsiane wysokobłonnikowe 200 g

SANTE

Otręby owsiane wysokobłonnikowe

200 g
17,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 38 opinii
SANTE Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami 300 g

SANTE

Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami

300 g
29,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,79 zł
9,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store