Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Ochrona szkliwa/ zęby wrażliwe
COLGATE Whitening Pasta do zębów
Pasta do zębów Whitening COLGATE 75ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 63 opinii

COLGATE Whitening Pasta do zębów

75 ml
COLGATE
Chiny

Cena9,99 zł
133,20 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wybielająca pasta do zębów Colgate® Whitening, to bazowa pasta dla dorosłych która pomaga zadbać o piękny uśmiech Twoich zębów. Główne zalety pasty to: - Usuwa przebarwienia - Przywraca naturalną biel - Wzmacnia zęby - Wspomaga ochronę przed próchnicą


Cechy

Usuwa przebarwienia

Przywraca naturalną biel

Wzmacnia zęby

Wspomaga ochronę przed próchnicą


COLGATE Whitening Pasta do zębów


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.02.2029

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
63 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjemna w smaku, poręczna tubka
02.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
133,20 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
75 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
COLGATE
EAN:
6920354836091
Cena za kg:
133,20 zł/l
Pojemność:
75 ml
Marka:
COLGATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
6920354836091

Informacje producenta

Marka

Colgate


Marka standaryzowana

MarkaColgate

Opis produktu

Wybielająca pasta do zębów Colgate® Whitening, to bazowa pasta dla dorosłych która pomaga zadbać o piękny uśmiech Twoich zębów. Główne zalety pasty to: - Usuwa przebarwienia - Przywraca naturalną biel - Wzmacnia zęby - Wspomaga ochronę przed próchnicą


Dodatkowe informacje

Wybielająca pasta do zębów Colgate® Whitening, to bazowa pasta dla dorosłych która pomaga zadbać o piękny uśmiech Twoich zębów. Główne zalety pasty to: - Usuwa przebarwienia - Przywraca naturalną biel - Wzmacnia zęby - Wspomaga ochronę przed próchnicą


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Toothpaste

Produkty z kategorii Ochrona szkliwa/ zęby wrażliwe

5.0
z 23 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
226,53 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 18 opinii
SENSODYNE Deep Clean Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Deep Clean

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
383,87 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 14 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów Extra Fresh 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów Extra Fresh

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028
5.0
z 6 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Fluoride 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Fluoride

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 3 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+ 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.6
z 5 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Cena promocyjna23,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
SENSODYNE Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE

Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
253,20 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem Whitening 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem Whitening

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 4 opinii
MERIDOL Pasta do zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth 75 ml

MERIDOL

Pasta do zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth

75 ml
373,20 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 35 opinii
LACALUT Sensitive Pasta do zębów 75 ml

LACALUT Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
173,20 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 26 opinii
ELMEX Sensitive Plus Pasta do zębów Complete Protection 75 ml

ELMEX Sensitive Plus

Pasta do zębów Complete Protection

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Enamel Repair

Pasta do zębów

75 ml
386,53 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 2 pack (2x75ml) 150 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów 2 pack (2x75ml)

150 ml
366,60 zł/l
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
PARODONTAX Fluoride Pasta do zębów 75 ml

PARODONTAX Fluoride

Pasta do zębów

75 ml
218,53 zł/l
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 13 opinii
HIMALAYA Dental Cream Ajurwedyjska pasta do zębów z naturalnym fluorem 100 g

HIMALAYA Dental Cream

Ajurwedyjska pasta do zębów z naturalnym fluorem

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

Produkty marki COLGATE

4.9
z 37 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 40 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem

75 ml
106,53 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 22 opinii
COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust 500 ml

COLGATE Plax

Tea & Lemon Płukanka do ust

500 ml
31,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.9
z 13 opinii
COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny 75 ml

COLGATE Advanced White

Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 9 opinii
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat

50 ml
319,80 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 10 opinii
COLGATE Advanced White Szczoteczka do zębów średnia 1 szt

COLGATE Advanced White

Szczoteczka do zębów średnia

1 szt
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 8 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Charcoal 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Charcoal

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 13 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Luminous 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Luminous

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2028
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 56 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 35 opinii
COLGATE ZigZag Szczoteczka do zębów średnia 2 szt. 1 szt

COLGATE ZigZag

Szczoteczka do zębów średnia 2 szt.

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
5.0
z 77 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal White 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal White

75 ml
79,87 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 27 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal Original 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal Original

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store