Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Wybielające
COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny
Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny Advanced White COLGATE 75ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny

75 ml
COLGATE
Polska

Frisco poleca
Cena7,99 zł
106,53 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pasta Colgate Advanced White Soda Oczyszczona & Pył wulkaniczny pomaga usuwać przebarwienia powierzchniowe przywracając naturalną biel zębów w 10 dni, co zostało potwierdzone klinicznie. To wybielająca pasta, która walczy z próchnicą i pomaga usuwać płytkę bakteryjną.


Cechy

Mineralna mieszanka czyszcząca

Działanie potwierdzone klinicznie

Usuwa przebarwienia powierzchniowe

Naturalnie bielsze zęby

Odświeża oddech i pomaga walczyć z próchnicą

Pomaga usuwać płytkę bakteryjną przy regularnym szczotkowaniu

Bezpieczna dla szkliwa przy codziennym stosowaniu


COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.03.2029
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra pasta
17.10.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
ROMAN
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
106,53 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
75 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
COLGATE
EAN:
8718951555488
Cena za kg:
106,53 zł/l
Pojemność:
75 ml
Marka:
COLGATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8718951555488

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przekreślona ikona "0-6 LAT"


Informacje producenta

Marka

Colgate


Marka standaryzowana

MarkaColgate

Opis produktu

Pasta Colgate Advanced White Soda Oczyszczona & Pył wulkaniczny pomaga usuwać przebarwienia powierzchniowe przywracając naturalną biel zębów w 10 dni, co zostało potwierdzone klinicznie. To wybielająca pasta, która walczy z próchnicą i pomaga usuwać płytkę bakteryjną.


Dodatkowe informacje

Zapewnij sobie lśniąco biały uśmiech, szczotkując zęby pastą Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash. Ta wybielająca pasta do zębów została stworzona ze specjalnej mineralnej mieszanki czyszczącej, która, jak udowodniono klinicznie, usuwa przebarwienia powierzchniowe, zapewniając naturalnie bielsze zęby w ciągu 10 dni. Co więcej, jest ona bezpieczna dla szkliwa do codziennego użytku. Pasta do zębów z fluorem pomaga również usuwać płytkę bakteryjną przy regularnym szczotkowaniu, odświeża oddech i zwalcza próchnicę, pomagając zachować zdrowe zęby i promienny uśmiech.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Toothpaste

Produkty z kategorii Wybielające

4.9
z 37 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 40 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem

75 ml
106,53 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 13 opinii
COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny 75 ml

COLGATE Advanced White

Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 8 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Charcoal 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Charcoal

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 13 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Luminous 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Luminous

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2028
5.0
z 77 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal White 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal White

75 ml
79,87 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 23 opinii
SIGNAL Pasta do zębów Whitening 100 ml

SIGNAL

Pasta do zębów Whitening

100 ml
79,90 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.6
z 8 opinii
COLGATE Max White Ultra Wybielająca pasta do zębów Ultra Freshness Pearls 50 ml

COLGATE Max White Ultra

Wybielająca pasta do zębów Ultra Freshness Pearls

50 ml
539,80 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 14 opinii
COLGATE Max White Ultra Wybielająca pasta do zębów Active Foam 50 ml

COLGATE Max White Ultra

Wybielająca pasta do zębów Active Foam

50 ml
539,80 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 25 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów Charcoal 2x75 ml 150 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów Charcoal 2x75 ml

150 ml
179,93 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
COLGATE MAX WHITE WHITENING OVERNIGHT Aplikator do zębów wybielający na noc 3 ml

COLGATE

MAX WHITE WHITENING OVERNIGHT Aplikator do zębów wybielający na noc

3 ml
31663,33 zł/l
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
COLGATE MAX WHITE PURPLE Serum do zębów wzmacniające wybielanie 40 ml

COLGATE

MAX WHITE PURPLE Serum do zębów wzmacniające wybielanie

40 ml
2374,75 zł/l
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki COLGATE

4.9
z 37 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 40 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem

75 ml
106,53 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 22 opinii
COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust 500 ml

COLGATE Plax

Tea & Lemon Płukanka do ust

500 ml
31,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 9 opinii
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat

50 ml
319,80 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 10 opinii
COLGATE Advanced White Szczoteczka do zębów średnia 1 szt

COLGATE Advanced White

Szczoteczka do zębów średnia

1 szt
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 8 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Charcoal 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Charcoal

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 13 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Luminous 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Luminous

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2028
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 56 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 35 opinii
COLGATE ZigZag Szczoteczka do zębów średnia 2 szt. 1 szt

COLGATE ZigZag

Szczoteczka do zębów średnia 2 szt.

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
5.0
z 77 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal White 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal White

75 ml
79,87 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 27 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal Original 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal Original

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store