Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Wybielające
COLGATE MAX WHITE PURPLE Serum do zębów wzmacniające wybielanie
MAX WHITE PURPLE Serum do zębów wzmacniające wybielanie COLGATE 40ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

COLGATE MAX WHITE PURPLE Serum do zębów wzmacniające wybielanie

40 ml
COLGATE
Polska

Cena94,99 zł
2374,75 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Formuła o podwójnym działaniu zapewniająca natychmiastową korektę koloru* i długotrwałe ** rezultaty wybielania

Z minerałami do mikropolerowania usuwającymi przebarwienia powierzchniowe**

Orzeźwiający miętowo-cytrusowy smak dla niezwykle świeżego oddechu


COLGATE MAX WHITE PURPLE Serum do zębów wzmacniające wybielanie


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
2374,75 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
40 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
COLGATE
EAN:
8718951724235
Cena za kg:
2374,75 zł/l
Pojemność:
40 ml
Marka:
COLGATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8718951724235

Informacje producenta

Marka

Colgate


Marka standaryzowana

MarkaColgate

Dodatkowe informacje

Odblokuj natychmiastowy blask* i pewność siebie dzięki Colgate Max White Purple Serum. Zaprojektowane do stosowania po szczotkowaniu fioletowe serum wzmacniające wybielanie zębów* zostało oparte na formule o podwójnym działaniu dla natychmiastowej korekty koloru* i trwałych rezultatów wybielania zębów¹! Technologia korygująca kolor daje natychmiastowy* efekt wybielania dzięki zastosowaniu optycznych rozjaśniaczy, zapewniając uśmiech pełen blasku. Zastosowana formuła zawiera mikropolerujące minerały, które usuwają przebarwienia powierzchniowe², pomagając wybielić zęby. Dzięki klinicznie przetestowanej technologii, fioletowe serum do wybielania zębów Colgate koryguje kolor* zębów już od pierwszego użycia, zapewniając olśniewający uśmiech, którym będziesz chciała się pochwalić. Aż 8 na 10 osób zaobserwowano poprawę bieli zębów³. Dzięki orzeźwiającemu miętowo-cytrusowemu smakowi pozostawi Cię z bajecznie świeżym oddechem! Ponadto, jest bezpieczny dla szkliwa i można go stosować codziennie. *Efekt natychmiastowy jest tymczasowy. ¹Usuwanie przebarwień powierzchniowych poprzez szczotkowanie zębów dwa razy dziennie. Indywidualne rezultaty mogą się różnić. ²Przy ciągłym stosowaniu. ³Po 14 dniach ciągłego stosowania, 76 osób, test konsumencki w Wielkiej Brytanii 2024


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serum Dev+Ch

Produkty z kategorii Wybielające

4.9
z 37 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 40 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem

75 ml
106,53 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 13 opinii
COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny 75 ml

COLGATE Advanced White

Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 8 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Charcoal 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Charcoal

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 13 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Luminous 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Luminous

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2028
5.0
z 77 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal White 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal White

75 ml
79,87 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 23 opinii
SIGNAL Pasta do zębów Whitening 100 ml

SIGNAL

Pasta do zębów Whitening

100 ml
79,90 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.6
z 8 opinii
COLGATE Max White Ultra Wybielająca pasta do zębów Ultra Freshness Pearls 50 ml

COLGATE Max White Ultra

Wybielająca pasta do zębów Ultra Freshness Pearls

50 ml
539,80 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 14 opinii
COLGATE Max White Ultra Wybielająca pasta do zębów Active Foam 50 ml

COLGATE Max White Ultra

Wybielająca pasta do zębów Active Foam

50 ml
539,80 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 25 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów Charcoal 2x75 ml 150 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów Charcoal 2x75 ml

150 ml
179,93 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
COLGATE MAX WHITE WHITENING OVERNIGHT Aplikator do zębów wybielający na noc 3 ml

COLGATE

MAX WHITE WHITENING OVERNIGHT Aplikator do zębów wybielający na noc

3 ml
31663,33 zł/l
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
COLGATE MAX WHITE PURPLE Serum do zębów wzmacniające wybielanie 40 ml

COLGATE

MAX WHITE PURPLE Serum do zębów wzmacniające wybielanie

40 ml
2374,75 zł/l
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki COLGATE

4.9
z 37 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 40 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem

75 ml
106,53 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 22 opinii
COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust 500 ml

COLGATE Plax

Tea & Lemon Płukanka do ust

500 ml
31,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.9
z 13 opinii
COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny 75 ml

COLGATE Advanced White

Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 9 opinii
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat

50 ml
319,80 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 10 opinii
COLGATE Advanced White Szczoteczka do zębów średnia 1 szt

COLGATE Advanced White

Szczoteczka do zębów średnia

1 szt
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 8 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Charcoal 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Charcoal

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 13 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Luminous 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Luminous

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2028
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 56 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 35 opinii
COLGATE ZigZag Szczoteczka do zębów średnia 2 szt. 1 szt

COLGATE ZigZag

Szczoteczka do zębów średnia 2 szt.

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
5.0
z 77 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal White 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal White

75 ml
79,87 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store