Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Płyny do płukania
Odświeżające
COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust
Tea & Lemon Płukanka do ust Plax COLGATE 500ml
1 z 7
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 22 opinii

COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust

500 ml
COLGATE

Frisco poleca
Cena15,99 zł
31,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Świeżość która trwa! Odkryj nową odsłonę płynu do płykania jamy ustnej Colgate Plax Green Tea o smaku zielonej herbaty i cytryny! Colgate Plax Green Tea zapewnia długotrwałą świeżość i piękny uśmiech. Zapewnia 24/7* ochronę przed płytką nazębną, więc masz pewność, że dbasz o zęby za każdym razem, gdy go użyjesz. Testowany klinicznie przez dentystów wspiera wybielanie, nie powoduje pieczenia, nie zawiera alkoholu etylowego. *Bakterie płytki nazębnej przy stosowaniu dwa razy dziennie.


Cechy

24/7 ochrona przed osadem bakteryjnym

Testowane klinicznie przez dentystów

Zero alkoholu* *formuła nie zawiera alkoholu etylowego

O smaku zielonej herbaty i cytryny

Zawiera fluor dla ochrony jamy ustnej

Stosowany 2 razy dziennie zapewnia całodobową ochronę przed płytką nazębną

Opakowanie nadające się do recyklingu. Pozbądź się etykiety i wyrzuć zużytą butelkę do żółego pojemnika

100% świeżości

Zaprojektowany by nie odczuwać pieczenia

Butelka i zakrętka nadające się do recyklingu


COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.02.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry nie „palący” płyn w dobrej cenie
04.03.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.06.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
COLGATE
EAN:
8718951006188
Cena za kg:
31,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
COLGATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8718951006188

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Krok 1 - Wlej 20 ml Krok 2 - Płucz przez 30 sekund. 2 razy dziennie Krok 3 - Wypluj


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie połykaj. Niezalecany dla dzieci poniżej 7 roku życia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.


Informacje producenta

Marka

Colgate


Marka standaryzowana

MarkaColgate

Opis produktu

Świeżość która trwa! Odkryj nową odsłonę płynu do płykania jamy ustnej Colgate Plax Green Tea o smaku zielonej herbaty i cytryny! Colgate Plax Green Tea zapewnia długotrwałą świeżość i piękny uśmiech. Zapewnia 24/7* ochronę przed płytką nazębną, więc masz pewność, że dbasz o zęby za każdym razem, gdy go użyjesz. Testowany klinicznie przez dentystów wspiera wybielanie, nie powoduje pieczenia, nie zawiera alkoholu etylowego. *Bakterie płytki nazębnej przy stosowaniu dwa razy dziennie.


Dodatkowe informacje

Świeżość która trwa! Odkryj nową odsłonę płynu do płykania jamy ustnej Colgate Plax Green Tea o smaku zielonej herbaty i cytryny! Colgate Plax Green Tea zapewnia długotrwałą świeżość i piękny uśmiech. Zapewnia 24/7* ochronę przed płytką nazębną, więc masz pewność, że dbasz o zęby za każdym razem, gdy go użyjesz. Testowany klinicznie przez dentystów wspiera wybielanie, nie powoduje pieczenia, nie zawiera alkoholu etylowego. Wypróbuj Colgate Plax płyn do płukania jamy ustnej i przygotuj się na nowe doznanie świeżości! *Bakterie płytki nazębnej przy stosowaniu dwa razy dziennie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mouthwash

Produkty z kategorii Odświeżające

4.9
z 57 opinii

20% taniej

LISTERINE COOL MINT Płyn do płukania jamy ustnej Łagodny smak 500 ml

LISTERINE COOL MINT

Płyn do płukania jamy ustnej Łagodny smak

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
4.9
z 46 opinii

20% taniej

LISTERINE COOL MINT Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

LISTERINE COOL MINT

Płyn do płukania jamy ustnej

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
4.8
z 37 opinii

47% taniej

LISTERINE FRESH BURST Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

LISTERINE FRESH BURST

Płyn do płukania jamy ustnej

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029
4.9
z 22 opinii
COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust 500 ml

COLGATE Plax

Tea & Lemon Płukanka do ust

500 ml
31,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 2 opinii
AQUAFRESH Płyn do płukania jamy ustnej FRESH & MINTY 500 ml

AQUAFRESH

Płyn do płukania jamy ustnej FRESH & MINTY

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027
4.6
z 5 opinii
COLGATE Płukanka do ust TOTAL 500ml 500 ml

COLGATE

Płukanka do ust TOTAL 500ml

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029

Produkty marki COLGATE

4.9
z 37 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 40 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem

75 ml
106,53 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 13 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Luminous 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Luminous

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2028
5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.9
z 10 opinii
COLGATE Advanced White Szczoteczka do zębów średnia 1 szt

COLGATE Advanced White

Szczoteczka do zębów średnia

1 szt
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 13 opinii
COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny 75 ml

COLGATE Advanced White

Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 9 opinii
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat

50 ml
319,80 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 8 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Charcoal 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Charcoal

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 56 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 35 opinii
COLGATE ZigZag Szczoteczka do zębów średnia 2 szt. 1 szt

COLGATE ZigZag

Szczoteczka do zębów średnia 2 szt.

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
5.0
z 77 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal White 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal White

75 ml
79,87 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 27 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal Original 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal Original

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store