Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Płyny do płukania
Odświeżające

Odświeżające

Wróć do Płyny do płukania




4.9
z 57 opinii

20% taniej

LISTERINE COOL MINT Płyn do płukania jamy ustnej Łagodny smak 500 ml

LISTERINE COOL MINT

Płyn do płukania jamy ustnej Łagodny smak

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029

4.9
z 22 opinii
COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust 500 ml

COLGATE Plax

Tea & Lemon Płukanka do ust

500 ml
31,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027

4.9
z 46 opinii

20% taniej

LISTERINE COOL MINT Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

LISTERINE COOL MINT

Płyn do płukania jamy ustnej

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029

4.8
z 37 opinii

47% taniej

LISTERINE FRESH BURST Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

LISTERINE FRESH BURST

Płyn do płukania jamy ustnej

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

5.0
z 2 opinii
AQUAFRESH Płyn do płukania jamy ustnej FRESH & MINTY 500 ml

AQUAFRESH

Płyn do płukania jamy ustnej FRESH & MINTY

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027

4.6
z 5 opinii
COLGATE Płukanka do ust TOTAL 500ml 500 ml

COLGATE

Płukanka do ust TOTAL 500ml

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store