Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dzieci
6-12 lat
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat
Pasta do zębów dla dzieci 6 9 lat COLGATE 50ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat

50 ml
COLGATE
Polska

Cena15,99 zł
319,80 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pasta do zębów Colgate Harry Potter dla czarodziejek i czarodziejów od 6 r.ż. dba o młode zęby i zmienia kolor w trakcie szczotkowania, zachęcając do mycia przez zalecane 2 min.


Cechy

Dba o zęby młodych czarodziejek i czarodziejów dla zdrowego, lśniącego uśmiechu

Zmienia kolor w trakcie szczotkowania

Pomaga 4 x wzmocnić szkliwo - w trakcie 2-tygodniowej próby w por. do zwykłej pasty z fluorem

Zapewnia maksymalną ochronę przed próchnicą

Hipnotuzyjący smak łagodnej mięty, który Twoje pociechy pokochają


COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.01.2031
Dostępne warianty
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 0-5 lat
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
319,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
COLGATE
EAN:
8718951610613
Cena za kg:
319,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
COLGATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8718951610613

Informacje producenta

Marka

Colgate


Marka standaryzowana

MarkaColgate

Opis produktu

Pasta do zębów Colgate Harry Potter dla czarodziejek i czarodziejów od 6 r.ż. dba o młode zęby i zmienia kolor w trakcie szczotkowania, zachęcając do mycia przez zalecane 2 min.


Dodatkowe informacje

Pozwól swojej młodej czarodziejce, czarodziejowi lub mugolowi mięć magicznie czyste zęby z pastą do zębów Colgate Harry Potter Bąbelkujący Kociołek dla dzieci od 6 r.ż. Pasta zmienia kolor na niebieski w trakcie szczotkowania zachęcając do mycia przez zalecane 2 min. Stworzona z myślą o dzieciach po 6 r.ż. z ilością fluoru rekomendowaną przez dentystów, by delikatnie pielęgnować młode uśmiechy. Pasta dla dzieci o hipnotyzującym smaku łagodnej mięty, który pokochają, zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed próchnicą. Co więcej, ta magiczna pasta z fluorem sprawia, że szkliwo staje się aż 4-krotnie mocniejsze*, pomagając Ci pielęgnować ich zdrowy i promienny uśmiech! *Zmiana mineralizacji szkliwa na przestrzeni 2 tygodni w por. do zwykłej pasty z fluorem.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Toothpaste

Produkty z kategorii 6-12 lat

5.0
z 9 opinii
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat

50 ml
319,80 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 9 opinii
ELMEX Junior Pasta do zębów z fluorem 6-12 lat (2 x 75 ml) 75 ml

ELMEX Junior

Pasta do zębów z fluorem 6-12 lat (2 x 75 ml)

75 ml
313,20 zł/l
Frisco poleca
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 7 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat

75 ml
219,87 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 7 opinii
ELMEX Junior Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75 ml

ELMEX Junior

Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat

75 ml
279,87 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
4.7
z 3 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów dla dzieci Junior 7-12 lat 50 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów dla dzieci Junior 7-12 lat

50 ml
399,80 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
AQUAFRESH Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci 75 ml

AQUAFRESH

Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci

75 ml
186,53 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027

Produkty marki COLGATE

4.9
z 37 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 40 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem

75 ml
106,53 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.9
z 10 opinii
COLGATE Advanced White Szczoteczka do zębów średnia 1 szt

COLGATE Advanced White

Szczoteczka do zębów średnia

1 szt
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 13 opinii
COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny 75 ml

COLGATE Advanced White

Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 13 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Luminous 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Luminous

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2028
4.9
z 22 opinii
COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust 500 ml

COLGATE Plax

Tea & Lemon Płukanka do ust

500 ml
31,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 8 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Charcoal 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Charcoal

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 56 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 35 opinii
COLGATE ZigZag Szczoteczka do zębów średnia 2 szt. 1 szt

COLGATE ZigZag

Szczoteczka do zębów średnia 2 szt.

1 szt
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028
5.0
z 77 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal White 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal White

75 ml
79,87 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 27 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal Original 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal Original

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store