Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Ochrona szkliwa/ zęby wrażliwe
PARODONTAX Fluoride Pasta do zębów
Pasta do zębów Fluoride PARODONTAX 75ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PARODONTAX Fluoride Pasta do zębów

75 ml
PARODONTAX

Cena16,39 zł
218,53 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Specjalistyczna pasta do zębów zawierająca fluorek sodu oraz unikalne połączenie soli mineralnych i naturalnych wyciągów z ziół: rumianku, szałwi, jeżówki, mirry, ratani oraz mięty. Gwarantuje skuteczne zapobieganie i wspomaganie leczenia podrażnionych dziąseł, a także chorób przyzębia.

Codzienne stosowanie pasty Parodontax Fluoride:
- zapobiega krwawieniu dziąseł i stanom zapalnym jamy ustnej
- wzmacnia dziąsła i szkliwo
- czyści dokładnie i delikatnie
- zapobiega próchnicy zębów
- działa antybakteryjnie
- zapewnia uczucie świeżościDo codziennej higieny jamy ustnej. Zawiera fluorek sodu. U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem.

Cechy

codzienna pielęgnacja dziąseł

krwawienie, zaczerwienienie, obrzęk

odwraca 3 objawy wczesnych chorób dziąseł¹

¹Objawy nie dotyczą wyłącznie choroby dziąseł, zawsze należy skonsultować się z dentystą


PARODONTAX Fluoride Pasta do zębów


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2028

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
218,53 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
75 ml
Dostawca:
GSK
Marka:
PARODONTAX
EAN:
5054563150301
Cena za kg:
218,53 zł/l
Pojemność:
75 ml
Marka:
PARODONTAX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GSK
EAN:
5054563150301

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Instrukcja używania: Szczotkować zęby dwa do trzech razy dziennie, nie połykać, wypluć.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

12


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

ZAWSZE PRZESTRZEGAĆ INSTRUKCJI PODANYCH NA OPAKOWANIU. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie wystąpienia podrażnienia zaprzestać stosowania. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, chyba że na wyraźne polecenie dentysty lub lekarza. Skonsultuj się z lekarzem dentystą w przypadku utrzymujących się objawów krwawienia dziąseł oraz przed stosowaniem u dzieci, u których występuje krwawienie dziąseł. Karton powinien być zaklejony. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte. Wszystkie incydenty i zdarzenia niepożądane związane z wyrobem należy zgłaszać producentowi, do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych i farmaceucie lub dentyście. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte.


Informacje producenta

Marka

Parodontax


Marka producenta

MarkaHaleon

Marka standaryzowana

MarkaParodontax

Podmarka

Sub Brand Fluoride


Logotypy stron trzecich

Znak CE – zgodność z przepisami UE

Wyrób medyczny


Opis produktu

Zdrowe zęby zaczynają się od zdrowych dziąseł, które wymagają starannej pielęgnacji i zachowania odpowiedniej higieny. Jej brak może skutkować krwawieniem dziąseł, które oznacza zwykle chorobę prowadzącą do nieświeżego oddechu, zaczerwienienia, opuchlizny, a ostatecznie do recesji dziąseł, co może powodować nawet zmniejszenie stabilności i utratę zębów. Pasta do zębów Parodontax Fluoride to profesjonalna pasta na krwawiące dziąsła, która została specjalnie zaprojektowana, aby fizycznie usuwać przyczynę krwawienia dziąseł w postaci płytki bakteryjnej gromadzącej się wzdłuż linii dziąseł, pomagając zachować ciągłość uszczelnienia pomiędzy dziąsłami a zębami. Dzięki zawartości fluorku przyczynia się również do wzmocnienia szkliwa zębów. Pasta do zębów Parodontax Fluoride jest 4x bardziej skuteczna w zwalczaniu płytki bakteryjnej*, jednej z głównych przyczyn krwawienia dziąseł. Pasty Parodontax zawierają starannie opracowaną formułę, która o 50% lepiej zmniejsza krawienie dziąseł* i dodatkowo pasta Parodontax Fluoride zawiera specjalny składnik, który nadaje jej charakterystyczny, terapeutyczny smak, pozostawiając uczucie czystości i świeżości w jamie ustnej.*** Pomóż zatrzymać efekt domina choroby dziąseł za pomocą Parodontax Fluoride. Produkt jest odpowiedni w codziennej pielęgnacji jamy ustnej, a odpowiednio dobrane składniki dodatkowo odświeżają oddech. Parodontax to codzienna ochrona dla zdrowych dziąseł i mocnych zębów! *w porównaniu ze zwykłą pastą, przy szczotkowaniu dwa razy dziennie, nie dotyczy pasty Parodontax Whitening **w porównaniu ze zwykłą pastą do zębów, przy szczotkowaniu dwa razy dziennie ***niż regularna pasta


O marce

Parodontax od lat pomaga w ochronie stanu zdrowia dziąseł. Pasta do zębów parodontax została stworzona przez niemieckiego dentystę, dr Focke, w 1937 r. Oryginalna formuła, oparta na wodorowęglanie sodu ze względu na jego nadzwyczajne właściwości czyszczące, jest podstawą pasty parodontax po dziś dzień. Od tamtej pory gama produktów parodontax została poszerzona o płyn do płukania jamy ustnej oraz szczoteczki do zębów, a marka stała się zaufanym ekspertem w kwestii zdrowia dziąseł.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta do zębów z fluorkiem

Wariant Fluoride

Produkty z kategorii Ochrona szkliwa/ zęby wrażliwe

4.9
z 18 opinii
SENSODYNE Deep Clean Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Deep Clean

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 24 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
226,53 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
383,87 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 6 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Fluoride 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Fluoride

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 14 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów Extra Fresh 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów Extra Fresh

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028
4.6
z 5 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Cena promocyjna23,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 3 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+ 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem Whitening 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem Whitening

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
SENSODYNE Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE

Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
253,20 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.8
z 4 opinii
MERIDOL Pasta do zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth 75 ml

MERIDOL

Pasta do zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth

75 ml
373,20 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 26 opinii
ELMEX Sensitive Plus Pasta do zębów Complete Protection 75 ml

ELMEX Sensitive Plus

Pasta do zębów Complete Protection

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
LACALUT Sensitive Pasta do zębów 75 ml

LACALUT Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
173,20 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
4.8
z 15 opinii
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Enamel Repair

Pasta do zębów

75 ml
386,53 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 2 pack (2x75ml) 150 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów 2 pack (2x75ml)

150 ml
366,60 zł/l
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
PARODONTAX Fluoride Pasta do zębów 75 ml

PARODONTAX Fluoride

Pasta do zębów

75 ml
218,53 zł/l
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 13 opinii
HIMALAYA Dental Cream Ajurwedyjska pasta do zębów z naturalnym fluorem 100 g

HIMALAYA Dental Cream

Ajurwedyjska pasta do zębów z naturalnym fluorem

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

Produkty marki PARODONTAX

PARODONTAX Complete Protection Pasta do zębów Extra Fresh 75 ml

PARODONTAX Complete Protection

Pasta do zębów Extra Fresh

75 ml
306,53 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 1 opinii
PARODONTAX Ultra Clean Pasta do zębów 75 ml

PARODONTAX Ultra Clean

Pasta do zębów

75 ml
218,53 zł/l
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store