Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Ochrona szkliwa/ zęby wrażliwe
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona
Pasta do zębów Ultraszybka Ulga SENSODYNE 75ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 5 opinii

SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona

75 ml
SENSODYNE
Wielka Brytania

Cena promocyjna23,99 zł
319,87 zł/l
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (11% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jeśli podczas spożywania gorących, zimnych, słodkich i kwaśnych pokarmów, a nawet szczotkowania zębów odczuwasz krótki, przenikliwy ból, może to oznaczać, że Twoje zęby są nadwrażliwe. Pasta wybielająca do zębów z fluorem Sensodyne Odbudowa i Ochrona Whitening jest wyrobem medycznym, została opracowana specjalnie z myślą o takich problemach, a jej zaawansowana formuła oferuje szerokie spektrum działania. Technologia Novamin wykorzystuje jony wapnia i fosforu, które stanowią naturalny budulec zębów i to dzięki nim tworzy mineralną warstwę ochronną umożliwiającą odbudowę wrażliwych miejsc.* W efekcie zmniejsza się również odczuwany dyskomfort, a dzięki zawartości fluorku szkliwo zębów jest dodatkowo wzmacniane i utwardzane, co zapobiega ryzyku powstawania próchnicy. Klinicznie przebadana formuła oferuje odpowiednią ochronę zębom, a także skutecznie czyści je i usuwa z ich powierzchni płytkę bakteryjną. Skład pasty Sensodyne Odbudowa i Ochrona Whitening wykazuje również działanie wybielające, dzięki czemu pomaga przywrócić zębom ich naturalną biel. * przy szczotkowaniu dwa razy dziennie Sensodyne Odbudowa i Ochrona Whitening. Pasta do zębów/higieny jamy ustnej. Podmiot prowadzący reklamę: Haleon Poland Sp.z o.o. Producent: Haleon Medical Devices. TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.


Cechy

Pomaga chronić wrażliwe zęby łagodząc nadwrażliwość, wzmacniając szkliwo i pomagając w zachowaniu zdrowych dziąseł (przy szczotkowaniu dwa razy dziennie)

3x silniejsza odbudowa (w testach laboratoryjnych w porównaniu z pastą do zębów z fluorkiem cyny)

Klinicznie potwierdzona technologia dla długotrwałej ochrony przed nadwrażliwością

Głęboka odbudowa (przy szczotkowaniu dwa razy dziennie)

Tworzy warstwę naprawczą, twardszą niż naturalna zębina, na odsłoniętej zębinie, dla skutecznej ochrony (przy szczotkowaniu dwa razy dziennie)

Wybielanie


SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.02.2028
Dostępne warianty
SENSODYNE Pasta do zębów Whitening
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
60%
4
40%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.01.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.05.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
319,87 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
75 ml
Dostawca:
GSK
Marka:
SENSODYNE
EAN:
5054563234360
Cena za kg:
319,87 zł/l
Pojemność:
75 ml
Marka:
SENSODYNE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GSK
EAN:
5054563234360

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znaki towarowe są własnością grupy spółek Haleon lub są przez nią licencjonowane. Znak CE - zgodność z przepisami UE - 1639


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

12


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

ZAWSZE PRZESTRZEGAĆ INSTRUKCJI PODANYCH NA OPAKOWANIU. Stosować dwa, maksymalnie do trzech razy dziennie, nie połykać, wypluć. Zakręcać tubę po użyciu, aby zabezpieczyć przed zawilgoceniem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. chyba że na wyraźne polecenie lekarza dentysty. Wrażliwość zębów może być oznaką poważniejszego problemu, wymagającego szybkiej interwencji. Jeśli jej objawy utrzymują się lub nasilają, należy poradzić się lekarza dentysty. W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania, Karton powinien być zaklejony. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte. Wszystkie incydenty i zdarzenia niepożądane związane z wyrobem należy zgłaszać producentowi, do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, farmaceucie lub dentyście. Zgłaszanie zdarzeń związanych z wyrobem jest ważne, może pomoc w zidentyfikowaniu defektu wyrobu i zapobiec powtórzeniu się podobnych incydentów.


Informacje producenta

Marka

Sensodyne


Marka producenta

MarkaHaleon

Marka standaryzowana

MarkaSensodyne

Logotypy stron trzecich

Znak CE – zgodność z przepisami UE

Wyrób medyczny


Opis produktu

Jeśli podczas spożywania gorących, zimnych, słodkich i kwaśnych pokarmów, a nawet szczotkowania zębów odczuwasz krótki, przenikliwy ból, może to oznaczać, że Twoje zęby są nadwrażliwe. Pasta wybielająca do zębów z fluorem Sensodyne Odbudowa i Ochrona Whitening jest wyrobem medycznym, została opracowana specjalnie z myślą o takich problemach, a jej zaawansowana formuła oferuje szerokie spektrum działania. Technologia Novamin wykorzystuje jony wapnia i fosforu, które stanowią naturalny budulec zębów i to dzięki nim tworzy mineralną warstwę ochronną umożliwiającą odbudowę wrażliwych miejsc.* W efekcie zmniejsza się również odczuwany dyskomfort, a dzięki zawartości fluorku szkliwo zębów jest dodatkowo wzmacniane i utwardzane, co zapobiega ryzyku powstawania próchnicy. Klinicznie przebadana formuła oferuje odpowiednią ochronę zębom, a także skutecznie czyści je i usuwa z ich powierzchni płytkę bakteryjną. Skład pasty Sensodyne Odbudowa i Ochrona Whitening wykazuje również działanie wybielające, dzięki czemu pomaga przywrócić zębom ich naturalną biel. * przy szczotkowaniu dwa razy dziennie Sensodyne Odbudowa i Ochrona Whitening. Pasta do zębów/higieny jamy ustnej. Podmiot prowadzący reklamę: Haleon Poland Sp.z o.o. Producent: Haleon Medical Devices. TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.


O marce

Połowa populacji na świecie doświadcza nadwrażliwości zębów, ale większość ludzi nie radzi sobie z nią skutecznie. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów do higieny jamy ustnej, pomagających w leczeniu nadwrażliwości. Od ponad 60 lat Sensodyne tworzy produkty specjalnie opracowane dla osób z wrażliwymi zębami. Dziś formuły pasty do zębów Sensodyne powstają nie tylko po to, aby dbać o wrażliwe zęby. Sensodyne to o wiele więcej. Zapewnia korzyści codziennej pasty – ochronę przed próchnicą dzięki fluorowi, świeży oddech i bielsze zęby poprzez usuwanie powierzchniowych przebarwień. Jako niekwestionowani eksperci w dziedzinie nadwrażliwości, opracowujemy klinicznie produkty o udowodnionym działaniu, które są polecane przez dentystów na całym świecie. Sensodyne to marka nr 1 w Polsce w rekomendacjach dentystów na nadwrażliwość zębów*. Nasze produkty są tworzone we współpracy z ekspertami i opierają się na zaawansowanych technologiach, potwierdzonych badaniami klinicznymi. Oferujemy szeroką gamę produktów, które pomogą Ci utrzymać zdrowe zęby i uśmiechać się z pewnością siebie. Nasze pasty nie tylko łagodzą objawy nadwrażliwości, ale również: - chronią szkliwo przed próchnicą dzięki zawartości fluoru, - pomagają usuwać powierzchniowe przebarwienia wybielając zęby, - zapewniają świeży oddech każdego dnia. *Źródło: Na podstawie badania zleconego przez Haleon, przeprowadzonego między październikiem a grudniem 2024 wśród 250 dentystów z całej Polski


Dodatkowe informacje

Szanujemy naszą planetę. Pomóż nam oszczędzać wodę, zakręcając kran podczas mycia zębów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta do zębów z fluorkiem

Wariant odbudowa i ochrona

Produkty z kategorii Ochrona szkliwa/ zęby wrażliwe

4.9
z 18 opinii
SENSODYNE Deep Clean Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Deep Clean

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 24 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
226,53 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
383,87 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 6 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Fluoride 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Fluoride

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 14 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów Extra Fresh 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów Extra Fresh

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028
4.6
z 5 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Cena promocyjna23,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 3 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+ 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem Whitening 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem Whitening

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
SENSODYNE Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE

Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
253,20 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.8
z 4 opinii
MERIDOL Pasta do zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth 75 ml

MERIDOL

Pasta do zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth

75 ml
373,20 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 26 opinii
ELMEX Sensitive Plus Pasta do zębów Complete Protection 75 ml

ELMEX Sensitive Plus

Pasta do zębów Complete Protection

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
LACALUT Sensitive Pasta do zębów 75 ml

LACALUT Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
173,20 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
4.8
z 15 opinii
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Enamel Repair

Pasta do zębów

75 ml
386,53 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 2 pack (2x75ml) 150 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów 2 pack (2x75ml)

150 ml
366,60 zł/l
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
PARODONTAX Fluoride Pasta do zębów 75 ml

PARODONTAX Fluoride

Pasta do zębów

75 ml
218,53 zł/l
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 13 opinii
HIMALAYA Dental Cream Ajurwedyjska pasta do zębów z naturalnym fluorem 100 g

HIMALAYA Dental Cream

Ajurwedyjska pasta do zębów z naturalnym fluorem

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

Produkty marki SENSODYNE

4.9
z 18 opinii
SENSODYNE Deep Clean Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Deep Clean

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.9
z 14 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Whitening 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Whitening

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 6 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Fluoride 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Fluoride

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 14 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów Extra Fresh 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów Extra Fresh

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta z fluorem do zębów chroniąca szkliwo do zębów mlecznych i stałych dla dzieci 0-6 lat 50 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta z fluorem do zębów chroniąca szkliwo do zębów mlecznych i stałych dla dzieci 0-6 lat

50 ml
329,80 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 7 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat

75 ml
219,87 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Szczoteczka do zębów 1 szt

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Szczoteczka do zębów

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 2 opinii
SENSODYNE Repair Protect szczoteczka zębów Soft 1 szt

SENSODYNE

Repair Protect szczoteczka zębów Soft

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2031
5.0
z 3 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+ 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem Whitening 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem Whitening

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
SENSODYNE Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE

Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
253,20 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 2 opinii
SENSODYNE Extra Fresh Pasta do zębów 75 ml

SENSODYNE Extra Fresh

Pasta do zębów

75 ml
239,87 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029
5.0
z 17 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i Ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i Ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store