Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Szczoteczki manualne
Miękkie
SENSODYNE Repair Protect szczoteczka zębów Soft
Repair Protect szczoteczka zębów Soft SENSODYNE 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

SENSODYNE Repair Protect szczoteczka zębów Soft

1 szt
SENSODYNE
Indie

Cena19,99 zł

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wrażliwe zęby wymagają delikatnej pielęgnacji, ponieważ nagły i przenikliwy ból może pojawiać się również podczas szczotkowania. Dlatego właśnie powstała delikatna szczoteczka do zębów Sensodyne Odbudowa i Ochrona Soft, która ma niezwykle delikatne włókna pozwalające dbać o odpowiednią higienę jamy ustnej bez powodowania dyskomfortu i podrażnień dziąseł. Specjalnie zaprojektowane włosie wygina się w kontakcie z zębami i dziąsłami, lepiej dopasowując się do ich anatomicznego kształtu, dzięki czemu Sensodyne Odbudowa i Ochrona Soft zapewnia łagodne czyszczenie. Zewnętrzne włókna zostały odpowiednio zwężone, co w połączeniu z miękką, elastyczną główką chroni przed nadmiernym naciskiem podczas szczotkowania. Cienkie włosie dociera także do trudno dostępnych miejsc, pozwalając odpowiednio czyścić również przestrzenie międzyzębowe. Sensodyne Odbudowa i Ochrona Soft to idealny wybór dla nadwrażliwych zębów, dzięki któremu możesz zapomnieć o problemach związanych z ich codzienną higieną.


Cechy

ma niezwykle delikatne włókna

zapewnia łagodne czyszczenie

elastyczna główka chroni przed nadmiernym naciskiem podczas szczotkowania


SENSODYNE Repair Protect szczoteczka zębów Soft


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.02.2031
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
GSK
Marka:
SENSODYNE
EAN:
5054563029768
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
SENSODYNE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GSK
EAN:
5054563029768

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nadmierne wyginanie może spowodować złamanie szyjki szczoteczki. Zaleca się wymianę szczoteczki co 3 miesiące.


Przechowywanie

Data ważności: 5 lat od daty na opakowaniu.


Informacje producenta

Marka

Sensodyne


Marka producenta

MarkaHaleon

Marka standaryzowana

MarkaSensodyne

Podmarka

Sub Brand Odbudowa i Ochrona


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Wrażliwe zęby wymagają delikatnej pielęgnacji, ponieważ nagły i przenikliwy ból może pojawiać się również podczas szczotkowania. Dlatego właśnie powstała delikatna szczoteczka do zębów Sensodyne Odbudowa i Ochrona Soft, która ma niezwykle delikatne włókna pozwalające dbać o odpowiednią higienę jamy ustnej bez powodowania dyskomfortu i podrażnień dziąseł. Specjalnie zaprojektowane włosie wygina się w kontakcie z zębami i dziąsłami, lepiej dopasowując się do ich anatomicznego kształtu, dzięki czemu Sensodyne Odbudowa i Ochrona Soft zapewnia łagodne czyszczenie. Zewnętrzne włókna zostały odpowiednio zwężone, co w połączeniu z miękką, elastyczną główką chroni przed nadmiernym naciskiem podczas szczotkowania. Cienkie włosie dociera także do trudno dostępnych miejsc, pozwalając odpowiednio czyścić również przestrzenie międzyzębowe. Sensodyne Odbudowa i Ochrona Soft to idealny wybór dla nadwrażliwych zębów, dzięki któremu możesz zapomnieć o problemach związanych z ich codzienną higieną.


O marce

Połowa populacji na świecie doświadcza nadwrażliwości zębów, ale większość ludzi nie radzi sobie z nią skutecznie. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów do higieny jamy ustnej, pomagających w leczeniu nadwrażliwości. Od ponad 60 lat Sensodyne tworzy produkty specjalnie opracowane dla osób z wrażliwymi zębami. Dziś formuły pasty do zębów Sensodyne powstają nie tylko po to, aby dbać o wrażliwe zęby. Sensodyne to o wiele więcej. Zapewnia korzyści codziennej pasty – ochronę przed próchnicą dzięki fluorowi, świeży oddech i bielsze zęby poprzez usuwanie powierzchniowych przebarwień. Jako niekwestionowani eksperci w dziedzinie nadwrażliwości, opracowujemy klinicznie produkty o udowodnionym działaniu, które są polecane przez dentystów na całym świecie. Sensodyne to marka nr 1 w Polsce w rekomendacjach dentystów na nadwrażliwość zębów*. Nasze produkty są tworzone we współpracy z ekspertami i opierają się na zaawansowanych technologiach, potwierdzonych badaniami klinicznymi. Oferujemy szeroką gamę produktów, które pomogą Ci utrzymać zdrowe zęby i uśmiechać się z pewnością siebie. Nasze pasty nie tylko łagodzą objawy nadwrażliwości, ale również: - chronią szkliwo przed próchnicą dzięki zawartości fluoru, - pomagają usuwać powierzchniowe przebarwienia wybielając zęby, - zapewniają świeży oddech każdego dnia. *Źródło: Na podstawie badania zleconego przez Haleon, przeprowadzonego między październikiem a grudniem 2024 wśród 250 dentystów z całej Polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szczoteczka do zębów

Wariant Soft

Produkty z kategorii Miękkie

5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 2 opinii
SENSODYNE Repair Protect szczoteczka zębów Soft 1 szt

SENSODYNE

Repair Protect szczoteczka zębów Soft

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2031
5.0
z 4 opinii
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Szczoteczka do zębów 1 szt

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Szczoteczka do zębów

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 22 opinii
COLGATE Max White Szczoteczka do zębów miękka 2 szt 1 szt

COLGATE Max White

Szczoteczka do zębów miękka 2 szt

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 6 opinii
ELMEX Szczoteczka do zębów bardzo miękka 1 szt

ELMEX

Szczoteczka do zębów bardzo miękka

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029

Produkty marki SENSODYNE

4.9
z 14 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Whitening 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Whitening

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 18 opinii
SENSODYNE Deep Clean Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Deep Clean

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.9
z 14 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów Extra Fresh 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów Extra Fresh

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028
5.0
z 6 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Fluoride 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Fluoride

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 3 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+ 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta z fluorem do zębów chroniąca szkliwo do zębów mlecznych i stałych dla dzieci 0-6 lat 50 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta z fluorem do zębów chroniąca szkliwo do zębów mlecznych i stałych dla dzieci 0-6 lat

50 ml
329,80 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 7 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat

75 ml
219,87 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.6
z 5 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Cena promocyjna23,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 4 opinii
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Szczoteczka do zębów 1 szt

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Szczoteczka do zębów

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
SENSODYNE Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE

Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
253,20 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem Whitening 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem Whitening

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 2 opinii
SENSODYNE Extra Fresh Pasta do zębów 75 ml

SENSODYNE Extra Fresh

Pasta do zębów

75 ml
239,87 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029
5.0
z 17 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i Ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i Ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store