Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Ochrona szkliwa/ zęby wrażliwe
ELMEX Sensitive Pasta do zębów
Pasta do zębów Sensitive ELMEX 75ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 23 opinii

ELMEX Sensitive Pasta do zębów

75 ml
ELMEX

Cena16,99 zł
226,53 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nadwrażliwość zębów może powodować dyskomfort i wpływać na codzienne życie. Ale, z pomocą pasty elmex Sensitive Gentle White będziesz mieć 24 goodzinną* ochronę przeciw nadwrażliwości. Nadwrażliwość zębów często jest spowodowana cofaniem się dziąseł, które chronią szyjki zębowe. Kiedy to się dzieje, szyjki zębowe są narażone i stają się wrażliwe na kontakt z gorącymi, zimnymi, kwaśnymi i słodkimi, co może powodować ból lub dyskomfort.


Cechy

Chroni wrażliwe zęby przez 24 godziny* (*przy regularnym szczotkowaniu 2 razy dziennie.)

Fluor wzmacnia zęby i chroni przed próchnicą

Pomaga usnąć kamień nazębny przy regularnym szczotkowaniu

Pomaga przywrócić nauralną biel zębów

Z technologią Neo-Aminex™ i potrójną ochroną


ELMEX Sensitive Pasta do zębów


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Dostępne warianty
ELMEX Sensitive Pasta do zębów
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Czesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Pavel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
226,53 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
75 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
ELMEX
EAN:
8714789926292
Cena za kg:
226,53 zł/l
Pojemność:
75 ml
Marka:
ELMEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8714789926292

Informacje producenta

Marka

Elmex


Marka standaryzowana

MarkaElmex

Opis produktu

Nadwrażliwość zębów może powodować dyskomfort i wpływać na codzienne życie. Ale, z pomocą pasty elmex Sensitive Gentle White będziesz mieć 24 goodzinną* ochronę przeciw nadwrażliwości. Nadwrażliwość zębów często jest spowodowana cofaniem się dziąseł, które chronią szyjki zębowe. Kiedy to się dzieje, szyjki zębowe są narażone i stają się wrażliwe na kontakt z gorącymi, zimnymi, kwaśnymi i słodkimi, co może powodować ból lub dyskomfort.


Dodatkowe informacje

Nadwrażliwość zębów może powodować dyskomfort i wpływać na codzienne życie. Ale, z pomocą pasty elmex Sensitive Gentle White będziesz mieć 24 goodzinną* ochronę przeciw nadwrażliwości. Nadwrażliwość zębów często jest spowodowana cofaniem się dziąseł, które chronią szyjki zębowe. Kiedy to się dzieje, szyjki zębowe są narażone i stają się wrażliwe na kontakt z gorącymi, zimnymi, kwaśnymi i słodkimi, co może powodować ból lub dyskomfort. elmex pasta wybielająca dla wrażliwych zębów została opracowana z technologią Neo-Aminex™, która chroni na na trzy sposoby: 1. Pasta do zębów o skuteczności potwierdzonej klinicznie dla ochrony przed nadwrażliwością przez 24 godziny*. 2. Z fluorem, ta pasta na nadwrażliwość pomaga stale wzmacniać zęby, chroniąc je przed próchnicą. 3. Drobne cząsteczki zapewnią skuteczne i delikatne czyszczenie aby pomóc usuwać kamień nazębny przy regularnym szczotkowaniu. Oprócz delikatnego oczyszczania i ochrony, pasta wybielająca na nadwrażliwość ma specjalną czyszczącą formułe, która delikatnie i skutecznie usuwa przebarwienia i pomaga przywrócić naturalną biel zębów. Ta pasta ma wegańską formułę i jest dostępna w tubce nadającej się do recyklingu. *przy regularnym szczotkowaniu 2 razy dziennie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Toothpaste

Produkty z kategorii Ochrona szkliwa/ zęby wrażliwe

5.0
z 23 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
226,53 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 18 opinii
SENSODYNE Deep Clean Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Deep Clean

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
383,87 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 6 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Fluoride 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Fluoride

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 14 opinii
SENSODYNE PRO SZKLIWO Pasta do zębów Extra Fresh 75 ml

SENSODYNE PRO SZKLIWO

Pasta do zębów Extra Fresh

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028
4.6
z 5 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Odbudowa i ochrona 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Odbudowa i ochrona

75 ml
319,87 zł/l
Cena promocyjna23,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 3 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+ 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów z fluorkiem kompletna ochrona+

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 1 opinii
Nowość
SENSODYNE Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE

Multi-Action Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
253,20 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem Whitening 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem Whitening

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
519,80 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Pasta do zębów z fluorkiem

75 ml
329,20 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 4 opinii
MERIDOL Pasta do zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth 75 ml

MERIDOL

Pasta do zębów Complete Care Sensitive Gums & Teeth

75 ml
373,20 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 26 opinii
ELMEX Sensitive Plus Pasta do zębów Complete Protection 75 ml

ELMEX Sensitive Plus

Pasta do zębów Complete Protection

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
LACALUT Sensitive Pasta do zębów 75 ml

LACALUT Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
173,20 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
4.8
z 15 opinii
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Enamel Repair

Pasta do zębów

75 ml
386,53 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 2 pack (2x75ml) 150 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów 2 pack (2x75ml)

150 ml
366,60 zł/l
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
PARODONTAX Fluoride Pasta do zębów 75 ml

PARODONTAX Fluoride

Pasta do zębów

75 ml
218,53 zł/l
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 13 opinii
HIMALAYA Dental Cream Ajurwedyjska pasta do zębów z naturalnym fluorem 100 g

HIMALAYA Dental Cream

Ajurwedyjska pasta do zębów z naturalnym fluorem

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

Produkty marki ELMEX

4.8
z 20 opinii
ELMEX Sensitive Płyn do płukania ust 400 ml

ELMEX Sensitive

Płyn do płukania ust

400 ml
55,48 zł/l
Cena22,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
383,87 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 9 opinii
ELMEX Junior Pasta do zębów z fluorem 6-12 lat (2 x 75 ml) 75 ml

ELMEX Junior

Pasta do zębów z fluorem 6-12 lat (2 x 75 ml)

75 ml
313,20 zł/l
Frisco poleca
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 13 opinii
ELMEX Płyn do płukania ust 400 ml

ELMEX

Płyn do płukania ust

400 ml
84,97 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 21 opinii
ELMEX Pasta do zębów 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów

75 ml
333,20 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 12 opinii
ELMEX Pasta do zębów Anti-Caries Professional 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów Anti-Caries Professional

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029
5.0
z 26 opinii
ELMEX Sensitive Plus Pasta do zębów Complete Protection 75 ml

ELMEX Sensitive Plus

Pasta do zębów Complete Protection

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
ELMEX Junior Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75 ml

ELMEX Junior

Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat

75 ml
279,87 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
5.0
z 4 opinii
ELMEX Pasta do zębów dla dzieci 50 ml

ELMEX

Pasta do zębów dla dzieci

50 ml
419,80 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.8
z 15 opinii
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Enamel Repair

Pasta do zębów

75 ml
386,53 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 2 pack (2x75ml) 150 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów 2 pack (2x75ml)

150 ml
366,60 zł/l
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 5 opinii
ELMEX Junior Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-12 lat miękka 1 szt

ELMEX Junior

Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-12 lat miękka

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 2 opinii
ELMEX Junior Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat miękka 2 szt 1 szt

ELMEX Junior

Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat miękka 2 szt

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ELMEX Szczoteczka do zębów bardzo miękka 1 szt

ELMEX

Szczoteczka do zębów bardzo miękka

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 13 opinii
ELMEX Caries Protection Plus Pasta do zębów Complete Care 75 ml

ELMEX Caries Protection Plus

Pasta do zębów Complete Care

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ELMEX Junior Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6-12 lat 400 ml

ELMEX Junior

Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6-12 lat

400 ml
84,97 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store