Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Płyny do płukania
Do zębów z nadwrażliwością
ELMEX Sensitive Płyn do płukania ust
Piwo w puszce - Heineken. Intensywny smak na każdą okazję.
1 z 3
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 20 opinii

ELMEX Sensitive Płyn do płukania ust

400 ml
ELMEX

Cena22,19 zł
55,48 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Płyn do płukania jamy ustnej to standardowe uzupełnienie pasty do zębów. Wzmacnia i przedłuża jej działanie docierając do miejsc, których nie wyczyści szczoteczka do zębów. Kosmetyk chroni przed próchnicą i nadwrażliwością zębów.

Płyn Elmex przeznaczony jest do codziennego stosowania poprawiając efektywność codziennej higieny i zapewniając na dłużej zdrowe, piękne zęby.

Elmex to doskonale znana i ceniona za wyjątkowe właściwości marka kosmetyków do higieny jamy ustnej, poprawiająca stan dziąseł i uzębienia i eliminująca wiele przykrych dolegliwości.

Cechy

Lepsza ochrona przed ubytkami, z aminofluorkiem

Remineralizuje zęby.

Skutecznie zapobiega próchnicy.

Tworzy warstwę ochronną, która zabezpiecza szkliwo przed atakami kwasów.

Chroni przed dalszą degradacją rozmiękczonego szkliwa podczas szczotkowania.

Bez alkoholu.

Bez sztucznych barwników.

Rekomendowany dla osób noszących aparat ortodontyczny.


ELMEX Sensitive Płyn do płukania ust


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.01.2029
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.08.2026
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.07.2026
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,48 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
ELMEX
EAN:
7610108065370
Cena za kg:
55,48 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
ELMEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
7610108065370

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: - Płukać jamę ustną po szczotkowaniu zębów stosując 10 ml nierozcieńczonego płynu przez 30 sekund (dozownik znajduje się w nakrętce). - Nie połykać. Nie płukać jamy ustnej wodą. - Stosować jako uzupełnienie codziennego szczotkowania.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zalecany dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia, jeśli są w stanie wypluć płyn. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat)
6


Informacje producenta

Marka

Elmex


Marka standaryzowana

MarkaElmex

Opis produktu

Płyn do płukania jamy ustnej na wrażliwe zęby uzupełnia codzienne szczotkowanie, dbając o skuteczną ochronę przed próchnicą. Bez alkoholu.


Dodatkowe informacje

Płyn do płukania jamy ustnej elmex® Sensitive z aminofluorkiem dodatkowa ochrona przed nadwrazliwością i próchnicą szyjek zębowych. Produkt, który uzupełnia codzienną pielęgnacje zębów, dbając o skuteczną ochronę i pomoc w nadwrażliwości zębów. Stosowany wraz z pastą elmex® Sensitive zapewnia 3 razy wyższa ochrona w porównaniu do szczotkowania z użyciem wyłącznie pasty do zębów* co potwierdzono w badaniach naukowych. Płyn elmex jako jeden z niewielu płynów do płukania jamy ustnej w swoim składnie nie zawiera: - 0% alkoholu - 0% sztucznych barwników Główne korzyści wynikające ze stosowania płynu do płukania jamy ustnej elmex Sensitive: - Łatwy w użyciu. - Łagodna ochrona i przyjemny smak. - Uzupełnienie codziennego szczotkowania. - 3x większa ochrona, w porównaniu do szczotkowania z użyciem wyłącznie pasty do zębów*. Aminofluorek tworzy ochronną warstwę na odsłoniętych szyjkach zębowych, chroniąc je przed działaniem bodźców zewnętrznych oraz próchnicą. Zapytaj swojego stomatologa. Wybierz pewność. Wybierz elmex. *Zostało klinicznie potwierdzone, że dodatkowo stosując do pasty emlex® Sensitive płyn do płukania jamy ustnej zapewniamy 3 razy wyższą ochronę zębów przed próchnicą.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mouthwash


Podmarka

Podmarka:Sensitive Plus


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Produkty z kategorii Do zębów z nadwrażliwością

4.8
z 20 opinii
ELMEX Sensitive Płyn do płukania ust 400 ml

ELMEX Sensitive

Płyn do płukania ust

400 ml
55,48 zł/l
Cena22,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 3 opinii
MERIDOL Płyn do płukania jamy ustnej Complete Care 400 ml

MERIDOL

Płyn do płukania jamy ustnej Complete Care

400 ml
87,47 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki ELMEX

5.0
z 23 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
226,53 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
383,87 zł/l
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 9 opinii
ELMEX Junior Pasta do zębów z fluorem 6-12 lat (2 x 75 ml) 75 ml

ELMEX Junior

Pasta do zębów z fluorem 6-12 lat (2 x 75 ml)

75 ml
313,20 zł/l
Frisco poleca
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 13 opinii
ELMEX Płyn do płukania ust 400 ml

ELMEX

Płyn do płukania ust

400 ml
84,97 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 21 opinii
ELMEX Pasta do zębów 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów

75 ml
333,20 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 12 opinii
ELMEX Pasta do zębów Anti-Caries Professional 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów Anti-Caries Professional

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029
5.0
z 26 opinii
ELMEX Sensitive Plus Pasta do zębów Complete Protection 75 ml

ELMEX Sensitive Plus

Pasta do zębów Complete Protection

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
ELMEX Junior Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75 ml

ELMEX Junior

Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat

75 ml
279,87 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
5.0
z 4 opinii
ELMEX Pasta do zębów dla dzieci 50 ml

ELMEX

Pasta do zębów dla dzieci

50 ml
419,80 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.8
z 15 opinii
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Enamel Repair

Pasta do zębów

75 ml
386,53 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 2 pack (2x75ml) 150 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów 2 pack (2x75ml)

150 ml
366,60 zł/l
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 5 opinii
ELMEX Junior Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-12 lat miękka 1 szt

ELMEX Junior

Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-12 lat miękka

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 2 opinii
ELMEX Junior Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat miękka 2 szt 1 szt

ELMEX Junior

Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat miękka 2 szt

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
ELMEX Szczoteczka do zębów bardzo miękka 1 szt

ELMEX

Szczoteczka do zębów bardzo miękka

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 13 opinii
ELMEX Caries Protection Plus Pasta do zębów Complete Care 75 ml

ELMEX Caries Protection Plus

Pasta do zębów Complete Care

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ELMEX Junior Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6-12 lat 400 ml

ELMEX Junior

Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6-12 lat

400 ml
84,97 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store