Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Kardamon
Mielony
KAMIS Kardamon mielony
Kardamon mielony KAMIS 10g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 47 opinii

KAMIS Kardamon mielony

10 g
KAMIS
Polska

Cena5,19 zł
519,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Trudno podczas podróży na Bliski Wschód nie napić się kawy czy herbaty z kardamonem, zwłaszcza że przyprawa ta jest symbolem gościnności. Beduini, by okazać szacunek dla przybyszy, stawiają go na stole, nim pojawi się tam jakikolwiek inny poczęstunek. Kardamon dodaje się też do innych napojów. Najwspanialsze mango lassi piłem w jednej z hinduskich kafejek z widokiem na Tadż Mahal. Tajemnica napoju tkwiła w dodaniu nie tylko różanej wody, ale przede wszystkim sporej szczypty roztartego kardamonu. Czy wiesz, że... dwie szczypty wsypane do zupy grochowej, fasolowej czy ziemniaczanej zlikwidują ich ciężkostrawność?


Cechy

gwarancja jakości


KAMIS Kardamon mielony


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.12.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakościowo
05.01.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
kardamon jak kardamon, ważne że jest pachnący a nie zwietrzały, kolor ma jaśniejszy niż kardamon innej firmy, nie wiem czy to dobrze czy źle
19.08.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam do kawy
07.06.2025
0
0
JAN
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
MAREK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
519,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084241786
Cena za kg:
519,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084241786

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Opis produktu

Trudno podczas podróży na Bliski Wschód nie napić się kawy czy herbaty z kardamonem, zwłaszcza że przyprawa ta jest symbolem gościnności. Beduini, by okazać szacunek dla przybyszy, stawiają go na stole, nim pojawi się tam jakikolwiek inny poczęstunek. Kardamon dodaje się też do innych napojów. Najwspanialsze mango lassi piłem w jednej z hinduskich kafejek z widokiem na Tadż Mahal. Tajemnica napoju tkwiła w dodaniu nie tylko różanej wody, ale przede wszystkim sporej szczypty roztartego kardamonu. Czy wiesz, że... dwie szczypty wsypane do zupy grochowej, fasolowej czy ziemniaczanej zlikwidują ich ciężkostrawność?


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kardamon

Wariant mielony

Produkty z kategorii Kardamon

5.0
z 47 opinii
KAMIS Kardamon mielony 10 g

KAMIS

Kardamon mielony

10 g
519,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2028
5.0
z 25 opinii
KOTANYI Kardamon mielony 10 g

KOTANYI

Kardamon mielony

10 g
689,00 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2028
4.9
z 19 opinii
KOTANYI Kurkuma mielona 10 g

KOTANYI

Kurkuma mielona

10 g
349,00 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
5.0
z 3 opinii
LEBENSBAUM Kardamon mielony BIO 10 g

LEBENSBAUM

Kardamon mielony BIO

10 g
979,00 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029

Produkty marki KAMIS

5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 97 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 5 opinii
KAMIS Musztarda kremska (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda kremska (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
5.0
z 39 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka bajglowa do wszystkiego 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka bajglowa do wszystkiego

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 32 opinii
KAMIS x ROZKOSZNY Posypka bomba umami 15 g

KAMIS x ROZKOSZNY

Posypka bomba umami

15 g
210,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store