Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Do espresso
do 1000g
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista
Selezione Espresso Kawa ziarnista SEGAFREDO ZANETTI 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista

1 kg
SEGAFREDO ZANETTI
Austria

Cena94,99 zł
94,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.01.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zdzislawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
94,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
SEGAFREDO
Marka:
SEGAFREDO ZANETTI
EAN:
9001810003701
Cena za kg:
94,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
SEGAFREDO ZANETTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEGAFREDO
EAN:
9001810003701

Produkty z kategorii do 1000g

4.9
z 14 opinii
KIMBO Kawa ziarnista CREMA INTENSA 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista CREMA INTENSA

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 13 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista ESPRESSO 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista ESPRESSO

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
5.0
z 1 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.7
z 3 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Espresso Kawa ziarnista

1 kg
94,99 zł/kg
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Barista Edition Espresso Italiano Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS Barista Edition

Espresso Italiano Kawa ziarnista

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SEGAFREDO ZANETTI

5.0
z 6 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Intermezzo 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Intermezzo

1 kg
75,99 zł/kg
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ARABICA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ARABICA

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.5
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ESPRESSO CASA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ESPRESSO CASA

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
Nowość
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Single Origin Brasil 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Single Origin Brasil

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Wietnam 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Wietnam

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Peru 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Peru

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 16 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa mielona ARABICA 250 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa mielona ARABICA

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 11 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.8
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 4 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Crema ziarno 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Crema ziarno

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Classico Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Classico Kawa ziarnista

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 7 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Dolce Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Dolce Kawa ziarnista

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Collezione Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Collezione Kawa ziarnista

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store