Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Intensywna
do 1000g
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Classico Kawa ziarnista
Caffe Crema Classico Kawa ziarnista SEGAFREDO ZANETTI 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Classico Kawa ziarnista

1 kg
SEGAFREDO ZANETTI
Polska

Cena89,99 zł
89,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.12.2027
Dostępne warianty
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra kawa, smak, aromat ok
19.06.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
SEGAFREDO
Marka:
SEGAFREDO ZANETTI
EAN:
5900420080093
Cena za kg:
89,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
SEGAFREDO ZANETTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEGAFREDO
EAN:
5900420080093

Produkty z kategorii do 1000g

4.9
z 37 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista CREME E AROMA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista CREME E AROMA

1 kg
89,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 19 opinii

20% taniej

KIMBO Kawa ziarnista AROMA GOLD (100% Arabica) 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista AROMA GOLD (100% Arabica)

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2028
5.0
z 1 opinii
PRIMA Kawa ziarnista AROMA ITALIANO 900 g

PRIMA

Kawa ziarnista AROMA ITALIANO

900 g
61,10 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya

1 kg
87,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO

1 kg
87,99 zł/kg
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 6 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Intermezzo 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Intermezzo

1 kg
75,99 zł/kg
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.5
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ESPRESSO CASA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ESPRESSO CASA

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
4.8
z 4 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista CAFFE CREMA 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista CAFFE CREMA

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
4.8
z 4 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO INTENSO 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO INTENSO

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
5.0
z 2 opinii
DAVIDOFF Kawa ziarnista ESPRESSO 57 (100% Arabica) 1 kg

DAVIDOFF

Kawa ziarnista ESPRESSO 57 (100% Arabica)

1 kg
109,99 zł/kg
Cena109,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND

1 kg
98,99 zł/kg
Cena98,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
5.0
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Classico Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Classico Kawa ziarnista

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 2 opinii
DAVIDOFF Origins Kawa ziarnista ORIGINS - BRAZIL (100% Arabica) 1 kg

DAVIDOFF Origins

Kawa ziarnista ORIGINS - BRAZIL (100% Arabica)

1 kg
129,99 zł/kg
Cena129,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 2 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia 1 kg

SAQUELLA

Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia

1 kg
124,99 zł/kg
Cena124,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
4.7
z 3 opinii
EDUSCHO Family Kawa ziarnista 1 kg

EDUSCHO Family

Kawa ziarnista

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
4.9
z 9 opinii
LAVAZZA Qualita Oro Mountain Grown Kawa ziarnista 1 kg

LAVAZZA Qualita Oro

Mountain Grown Kawa ziarnista

1 kg
134,99 zł/kg
Cena134,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 3 opinii
PRIMA Prima Aroma Intenso kawa ziarnista 900 g

PRIMA

Prima Aroma Intenso kawa ziarnista

900 g
73,32 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 1 opinii
ILLY Kawa ziarnista Intenso 500 g

ILLY

Kawa ziarnista Intenso

500 g
129,98 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki SEGAFREDO ZANETTI

5.0
z 6 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Intermezzo 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Intermezzo

1 kg
75,99 zł/kg
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ARABICA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ARABICA

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.5
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ESPRESSO CASA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ESPRESSO CASA

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
Nowość
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Single Origin Brasil 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Single Origin Brasil

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Wietnam 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Wietnam

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Peru 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Peru

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 16 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa mielona ARABICA 250 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa mielona ARABICA

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 11 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.8
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 4 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Crema ziarno 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Crema ziarno

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 7 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Dolce Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Dolce Kawa ziarnista

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Collezione Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Collezione Kawa ziarnista

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.7
z 3 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Espresso Kawa ziarnista

1 kg
94,99 zł/kg
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store