Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Zbalansowana
SEGAFREDO ZANETTI Kawa mielona ARABICA
Selezione Arabica mielona SEGAFREDO ZANETTI 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

SEGAFREDO ZANETTI Kawa mielona ARABICA

250 g
SEGAFREDO ZANETTI
Polska

Cena27,99 zł
111,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.11.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ostatnio trudno o satysfakcjonującą kawę mielona w paczce. Od dłuższego czasu wszystkie rodzaje Lavazzy (mielonej w paczce) są nie do przyjęcia, sprawiaja wrażenie kawy zwietrzałej i bez aromatu. Znalazłam firmę Segafredo, która mi odpowiada, zwłaszcza brazylijska.
03.01.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
111,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
SEGAFREDO
Marka:
SEGAFREDO ZANETTI
EAN:
5900420070933
Cena za kg:
111,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
SEGAFREDO ZANETTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEGAFREDO
EAN:
5900420070933

Produkty z kategorii Zbalansowana

4.9
z 75 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
79,98 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 169 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
123,96 zł/kg
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 84 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 250 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

250 g
83,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena20,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 10 opinii

21% taniej

KIMBO Kawa mielona AROMA ITALIANO 250 g

KIMBO

Kawa mielona AROMA ITALIANO

250 g
87,96 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
4.9
z 30 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 500 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 16 opinii

20% taniej

MK CAFE Sahara Kawa palona mielona 250 g

MK CAFE Sahara

Kawa palona mielona

250 g
83,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,75 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 10 opinii
ALCE NERO Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO 250 g

ALCE NERO

Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO

250 g
195,96 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 4 opinii
MOUNT HAGEN Kawa mielona Arabica BIO 250 g

MOUNT HAGEN

Kawa mielona Arabica BIO

250 g
151,96 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 18 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
80,00 zł/kg
Cena promocyjna20,00 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 29 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 500 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

500 g
69,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 4 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
139,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
JACOBS Kawa mielona GOLD 500 g

JACOBS

Kawa mielona GOLD

500 g
73,58 zł/kg
Cena36,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
SAQUELLA Kawa mielona Grand Cru Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Grand Cru Rich

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 67 opinii
WOSEBA Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold 250 g

WOSEBA

Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 17 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 250 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 16 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa mielona ARABICA 250 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa mielona ARABICA

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.9
z 8 opinii
Nowość
TCHIBO Exclusive Kawa mielona MEDIUM ROAST 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona MEDIUM ROAST

500 g
91,98 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
5.0
z 14 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona FINE AROMA (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona FINE AROMA (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
5.0
z 4 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona ESPRESSO 57 (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona ESPRESSO 57 (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027

Produkty marki SEGAFREDO ZANETTI

5.0
z 4 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 11 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.8
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
4.5
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ESPRESSO CASA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ESPRESSO CASA

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 6 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Intermezzo 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Intermezzo

1 kg
75,99 zł/kg
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
Nowość
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Single Origin Brasil 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Single Origin Brasil

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ARABICA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ARABICA

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Wietnam 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Wietnam

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Peru 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista SINGLE ORIGIN - Peru

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Classico Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Classico Kawa ziarnista

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 7 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Dolce Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Dolce Kawa ziarnista

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Collezione Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Collezione Kawa ziarnista

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Crema ziarno 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Crema ziarno

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.7
z 3 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Espresso Kawa ziarnista

1 kg
94,99 zł/kg
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store