Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Zbalansowana
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)
Kawa mielona Qualita Oro LAVAZZA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 169 opinii

LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
LAVAZZA
Włochy

Cena promocyjna27,99 zł
111,96 zł/kg
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (10% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kawa mielona Qualita Oro Lavazza to połączenie dokładnie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości ziaren kawy Arabica, pochodzących z dwóch kontynentów (Ameryki oraz Afryki). Kawa nie tylko pobudza i dodaje energii, ale daje również odrobinę luksusu i przyjemności w ciągu dnia.

Kawa Lavazza posiada bardzo przyjemny i intensywny aromat naturalnej kawy, a jej smak niezmiennie od lat zachwyca pokolenia. Doskonale smakuje parzona zarówno w ekspresie jak i w naturalny sposób.

Kawa mielona Lavazza Qualita Oro

  • Doskonała na rozpoczęcie każdego dnia, lub na chwilę relaksu
  • Wytworzona z ziaren Arabica 100%
  • Doskonały aromat i jedwabisty posmak
  • Idealny dodatek do deserów

Cechy

Starannie dobrane ziarna

Intensywność 5/10

Pochodzenie kawy: Ameryka Środkowo-Południowa

Delikatna kawa

Nuty kwiatowe i owocowe


LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Dostępne warianty
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
169 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna kawa.
25.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
kawa bardzo smaczna, cena nieco zawyżona
04.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
2 z 4 szt. mają miękkie opakowania,co oznacza,że jest nieszczelne.
15.04.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra kawa, kupuję często
06.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
ulubiona kawa, w dobrej cenie👍️
04.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza
03.02.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, łagodna, mała kwasowość.
18.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, delikatna, nie jest kwaśna.
21.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona
19.09.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem zadowolony
15.09.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
jestem zadowolony
13.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Swietna
09.08.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Od czasu do czasu robię zakupy we Frisco, a tę kawę po prostu bardzo lubię. Dodatkowo korzystna cena, rabat - i kupiłam. Okazało się niestety, że jedna z kaw jest rozszczelniona. O 16:34 12 lipca zadzwoniłam do Frisco. Bardzo życzliwa, kompetentna młoda konsultantka pomogła mi w skutecznym złożeniu reklamacji, za co i tą drogą raz jeszcze dziękuję. Godzinę podałam specjalnie.
12.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok, tylko ta cena... coraz wyższa
06.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona kawa
03.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
111,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
NAVO
Marka:
LAVAZZA
EAN:
8000070019911
Cena za kg:
111,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
LAVAZZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8000070019911

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed (BB.B): data podana na boku opakowania.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Lavazza


Marka standaryzowana

MarkaLavazza

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Lavazza Qualità Oro to wyjątkowe połączenie sześciu odmian ziaren Arabiki, doskonale przygotowanych i idealnie zmieszanych. Prawdziwa włoska kawa dla tych, którzy każdego dnia lubią delektować się doskonałą mieszanką. To pierwsza mieszanka Lavazzy. Jej sekretna receptura została stworzona w 1956 roku w Turynie, we Włoszech, przez Luigiego Lavazzę i była przekazywana z ojca na syna, zachowując do dziś wysokiej jakości, niezmieniony profil. • 250g opakowanie średnio palonej kawy mielonej o poziomie intensywności 5 • Pochodzenie: Ameryka Środkowa i Południowa, wysokość: do 1.600 m • 100% arabiki, słodki i długotrwały smak z nutami kwiatowymi i owocowymi • Mieszanka może być używana do parzenia w kawiarce, ekspresie z filtrem lub zaparzaczu do kawy • Należy przechowywać ją w chłodnym i suchym miejscu, aby zapewnić jej długotrwałą świeżość Unikalne połączenie 6 najlepszych odmian arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej, fachowo przygotowane i idealnie zmieszane. Ta mieszanka to Idealna Symfonia – połączenie nut, które zapewnia wyjątkowy efekt końcowy. To mieszanka 6 najlepszych kaw arabika, tworząca wyjątkową symfonię o nazwie Lavazza Qualità Oro.


O marce

Ponad 120 lat włoskiej tradycji Oto historia o wyjątkowej jakości, smaku i innowacji, która zaczęła się w Turynie, a dziś jest obecna na całym świecie. Kawa oferowana przez Lavazzę to nie tylko włoskie kawowe kompozycje, ale także hołd dla procesu przygotowywania oraz delektowania się kawą. Całość została opracowana i wdrożona przez liderów włoskiego espresso. Historia Lavazzy to prowadzony od ponad 120 lat biznes, któremu przyświeca jasna wizja. Jest nią prawdziwe oddanie pracy, troska o produkt oraz dbałość o miejsce, z którego pochodzi. Te nadrzędne wartości są wpisane w naturę Lavazzy, od jej samego początku w roku 1895, a na ich straży stoi już czwarte pokolenie założycielskiej rodziny. Każdy z jej członków, który pracował w firmie, pomógł w jej rozwoju i przyczynił się do dzisiejszego sukcesu. Luigi Lavazza wniósł pasję oraz dążenie do innowacji, i te są stałe i niezmienne mimo przemian, jakim podlegała firma.


O producencie

Od 1895 roku rodzina Lavazza dąży do osiągnięcia perfekcji w dziedzinie produkcji kawy. Prawdziwy włoski smak kawy to nasza pasja i Twoja przyjemność. Luigi Lavazza


Dodatkowe informacje

www.lavazza.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mielona kawa palona

Wariant Qualità Oro Perfect Symphony


Pochodzenie

:Włochy

Produkty z kategorii Zbalansowana

4.9
z 169 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
111,96 zł/kg
Cena promocyjna27,99 zł
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 75 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
69,98 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
103,96 zł/kg
Cena promocyjna25,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 10 opinii

21% taniej

KIMBO Kawa mielona AROMA ITALIANO 250 g

KIMBO

Kawa mielona AROMA ITALIANO

250 g
87,96 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
4.9
z 18 opinii

49% taniej

LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
80,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,00 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 37 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 500 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

500 g
71,98 zł/kg
Cena promocyjna35,99 zł
37,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii

21% taniej

MOUNT HAGEN Kawa mielona Arabica BIO 250 g

MOUNT HAGEN

Kawa mielona Arabica BIO

250 g
119,96 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 10 opinii

18% taniej

ALCE NERO Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO 250 g

ALCE NERO

Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO

250 g
159,96 zł/kg
Cena promocyjna39,99 zł
48,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 4 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
139,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
JACOBS Kawa mielona GOLD 500 g

JACOBS

Kawa mielona GOLD

500 g
73,58 zł/kg
Cena36,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 84 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 250 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 67 opinii
WOSEBA Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold 250 g

WOSEBA

Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 29 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 500 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

500 g
77,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 16 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa mielona ARABICA 250 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa mielona ARABICA

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 14 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona FINE AROMA (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona FINE AROMA (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
5.0
z 4 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona ESPRESSO 57 (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona ESPRESSO 57 (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 8 opinii
Nowość
TCHIBO Exclusive Kawa mielona MEDIUM ROAST 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona MEDIUM ROAST

500 g
91,98 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.8
z 16 opinii
MK CAFE Sahara Kawa palona mielona 250 g

MK CAFE Sahara

Kawa palona mielona

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 17 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 250 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
SAQUELLA Kawa mielona Grand Cru Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Grand Cru Rich

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

Produkty marki LAVAZZA

4.9
z 37 opinii

17% taniej

LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena promocyjna99,99 zł
119,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista CREME E AROMA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista CREME E AROMA

1 kg
89,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 60 opinii
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
95,96 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 8 opinii

24% taniej

LAVAZZA Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

LAVAZZA

Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
327,09 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
23,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 30 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
103,96 zł/kg
Cena promocyjna25,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 23 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
131,96 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 18 opinii

49% taniej

LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
80,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,00 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ROSSA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ROSSA

1 kg
92,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna92,99 zł
95,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 25 opinii
LAVAZZA Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

250 g
139,96 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
139,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 500 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

500 g
129,98 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 14 opinii
LAVAZZA QUALITA ROSSA Kawa ziarnista 250 g

LAVAZZA QUALITA ROSSA

Kawa ziarnista

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store