Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Zbalansowana
WOSEBA Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold
Kawa palona mielona Mocca Fix Gold WOSEBA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 67 opinii

WOSEBA Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold

250 g
WOSEBA

Cena18,99 zł
75,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kawa Mocca Fix Gold to mieszanka ziaren pochodzących z Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Jej niepowtarzalny aromat i smak to wynik specjalnego procesu prażenia.


Cechy

gwarancja jakości Woseba


WOSEBA Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
67 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Zgodnie z zamówieniem.
03.08.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra kawa w porównaniu z tymi od innych producentów
16.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra kawa na codzien.
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
75,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
WOSEBA
EAN:
5901123000036
Cena za kg:
75,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
WOSEBA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901123000036

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przeznaczona do parzenia w ekspresie oraz metodą tradycyjną.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Woseba


Marka standaryzowana

MarkaWoseba

Opis produktu

Kawa Mocca Fix Gold to mieszanka ziaren pochodzących z Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Jej niepowtarzalny aromat i smak to wynik specjalnego procesu prażenia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa palona mielona

Wariant Mocca Fix Gold

Produkty z kategorii Zbalansowana

4.9
z 169 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
111,96 zł/kg
Cena promocyjna27,99 zł
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 75 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
69,98 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
103,96 zł/kg
Cena promocyjna25,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 10 opinii

21% taniej

KIMBO Kawa mielona AROMA ITALIANO 250 g

KIMBO

Kawa mielona AROMA ITALIANO

250 g
87,96 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
4.9
z 18 opinii

49% taniej

LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
80,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,00 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 37 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 500 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

500 g
71,98 zł/kg
Cena promocyjna35,99 zł
37,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii

21% taniej

MOUNT HAGEN Kawa mielona Arabica BIO 250 g

MOUNT HAGEN

Kawa mielona Arabica BIO

250 g
119,96 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 10 opinii

18% taniej

ALCE NERO Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO 250 g

ALCE NERO

Kawa mielona 100% Arabica Fair Trade BIO

250 g
159,96 zł/kg
Cena promocyjna39,99 zł
48,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 4 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
139,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
JACOBS Kawa mielona GOLD 500 g

JACOBS

Kawa mielona GOLD

500 g
73,58 zł/kg
Cena36,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 84 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 250 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 67 opinii
WOSEBA Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold 250 g

WOSEBA

Kawa palona mielona MOCCA FIX Gold

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 29 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 500 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

500 g
77,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 16 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa mielona ARABICA 250 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa mielona ARABICA

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 14 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona FINE AROMA (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona FINE AROMA (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
5.0
z 4 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona ESPRESSO 57 (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona ESPRESSO 57 (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 8 opinii
Nowość
TCHIBO Exclusive Kawa mielona MEDIUM ROAST 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona MEDIUM ROAST

500 g
91,98 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.8
z 16 opinii
MK CAFE Sahara Kawa palona mielona 250 g

MK CAFE Sahara

Kawa palona mielona

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 17 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 250 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
SAQUELLA Kawa mielona Grand Cru Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Grand Cru Rich

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store