Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Zbalansowana
250g
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)
Kawa ziarnista Qualita Oro LAVAZZA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 23 opinii

LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
LAVAZZA
Włochy

Cena32,99 zł
131,96 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lavazza Qualità Oro to wyjątkowe połączenie sześciu odmian ziaren Arabiki, doskonale przygotowanych i idealnie zmieszanych. Prawdziwa włoska kawa dla tych, którzy każdego dnia lubią delektować się doskonałą mieszanką. To pierwsza mieszanka Lavazzy. Jej sekretna receptura została stworzona w 1956 roku w Turynie, we Włoszech, przez Luigiego Lavazzę i była przekazywana z ojca na syna, zachowując do dziś wysokiej jakości, niezmieniony profil. • 250g opakowanie średnio palonej kawy ziarnistej o poziomie intensywności 5 • Pochodzenie: Ameryka Środkowa i Południowa, wysokość: do 1.600 m • 100% arabiki, słodki i długotrwały smak z nutami kwiatowymi i owocowymi • Po zmieleniu ta mieszanka może być używana do parzenia w kawiarce, ekspresie z filtrem lub zaparzaczu do kawy • Należy przechowywać ją w chłodnym i suchym miejscu, aby zapewnić jej długotrwałą świeżość Unikalne połączenie 6 najlepszych odmian arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej, fachowo przygotowane i idealnie zmieszane. Ta mieszanka to Idealna Symfonia – połączenie nut, które zapewnia wyjątkowy efekt końcowy. To mieszanka 6 najlepszych kaw arabika, tworząca wyjątkową symfonię o nazwie Lavazza Qualità Oro.


Cechy

Starannie dobrane ziarna

Intensywność 5/10

Pochodzenie kawy: Ameryka Środkowo-Południowa

Delikatna kawa

Nuty kwiatowe i owocowe


LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2027
Dostępne warianty
LAVAZZA Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kawka mielona super ! 💯 Teraz przyszedł czas na ziarna. Czysta przyjemność taka kawa 🥰
14.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Zenobia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Peter
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Basia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
131,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
NAVO
Marka:
LAVAZZA
EAN:
8000070020511
Cena za kg:
131,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
LAVAZZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8000070020511

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowuj kawę w lodówce w szczelnie zamkniętym, nieprzeźroczystym pojemniku. Najlepiej spożyć przed: patrz data na boku opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Lavazza


Marka standaryzowana

MarkaLavazza

Opis produktu

Lavazza Qualità Oro to wyjątkowe połączenie sześciu odmian ziaren Arabiki, doskonale przygotowanych i idealnie zmieszanych. Prawdziwa włoska kawa dla tych, którzy każdego dnia lubią delektować się doskonałą mieszanką. To pierwsza mieszanka Lavazzy. Jej sekretna receptura została stworzona w 1956 roku w Turynie, we Włoszech, przez Luigiego Lavazzę i była przekazywana z ojca na syna, zachowując do dziś wysokiej jakości, niezmieniony profil. • 250g opakowanie średnio palonej kawy ziarnistej o poziomie intensywności 5 • Pochodzenie: Ameryka Środkowa i Południowa, wysokość: do 1.600 m • 100% arabiki, słodki i długotrwały smak z nutami kwiatowymi i owocowymi • Po zmieleniu ta mieszanka może być używana do parzenia w kawiarce, ekspresie z filtrem lub zaparzaczu do kawy • Należy przechowywać ją w chłodnym i suchym miejscu, aby zapewnić jej długotrwałą świeżość Unikalne połączenie 6 najlepszych odmian arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej, fachowo przygotowane i idealnie zmieszane. Ta mieszanka to Idealna Symfonia – połączenie nut, które zapewnia wyjątkowy efekt końcowy. To mieszanka 6 najlepszych kaw arabika, tworząca wyjątkową symfonię o nazwie Lavazza Qualità Oro.


O marce

Ponad 120 lat włoskiej tradycji Oto historia o wyjątkowej jakości, smaku i innowacji, która zaczęła się w Turynie, a dziś jest obecna na całym świecie. Kawa oferowana przez Lavazzę to nie tylko włoskie kawowe kompozycje, ale także hołd dla procesu przygotowywania oraz delektowania się kawą. Całość została opracowana i wdrożona przez liderów włoskiego espresso. Historia Lavazzy to prowadzony od ponad 120 lat biznes, któremu przyświeca jasna wizja. Jest nią prawdziwe oddanie pracy, troska o produkt oraz dbałość o miejsce, z którego pochodzi. Te nadrzędne wartości są wpisane w naturę Lavazzy, od jej samego początku w roku 1895, a na ich straży stoi już czwarte pokolenie założycielskiej rodziny. Każdy z jej członków, który pracował w firmie, pomógł w jej rozwoju i przyczynił się do dzisiejszego sukcesu. Luigi Lavazza wniósł pasję oraz dążenie do innowacji, i te są stałe i niezmienne mimo przemian, jakim podlegała firma.


O producencie

Od 1895 roku rodzina Lavazza dąży do osiągnięcia perfekcji w dziedzinie produkcji kawy. Prawdziwy włoski smak kawy to nasza pasja i Twoja przyjemność. Luigi Lavazza


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa ziarnista palona

Wariant Qualità Oro

Produkty z kategorii 250g

5.0
z 23 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
131,96 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 3 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista GRAND CRU Rich

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
4.8
z 5 opinii
ILLY Kawa ziarnista CLASSICO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista CLASSICO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 1 opinii
ILLY Kawa ziarnista INTENSO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista INTENSO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 14 opinii
LAVAZZA QUALITA ROSSA Kawa ziarnista 250 g

LAVAZZA QUALITA ROSSA

Kawa ziarnista

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
STARBUCKS Holiday Blend Kawa ziarnista 190 g

STARBUCKS

Holiday Blend Kawa ziarnista

190 g
199,95 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DESEO Kawa ziarnista (100% arabika) 250 g

DESEO

Kawa ziarnista (100% arabika)

250 g
179,96 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
3.3
z 3 opinii
RL9 Kawa ziarnista palona Crema Coffee (100% Arabica) 250 g

RL9

Kawa ziarnista palona Crema Coffee (100% Arabica)

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027

Produkty marki LAVAZZA

5.0
z 60 opinii
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
95,96 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 169 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
111,96 zł/kg
Cena promocyjna27,99 zł
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii

17% taniej

LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena promocyjna99,99 zł
119,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 30 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
103,96 zł/kg
Cena promocyjna25,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 8 opinii

24% taniej

LAVAZZA Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

LAVAZZA

Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
327,09 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
23,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista CREME E AROMA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista CREME E AROMA

1 kg
89,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 18 opinii

49% taniej

LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
80,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,00 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ROSSA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ROSSA

1 kg
92,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna92,99 zł
95,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 25 opinii
LAVAZZA Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

250 g
139,96 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 4 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
139,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 500 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

500 g
129,98 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 14 opinii
LAVAZZA QUALITA ROSSA Kawa ziarnista 250 g

LAVAZZA QUALITA ROSSA

Kawa ziarnista

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store