Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Zbalansowana
250g
DESEO Kawa ziarnista (100% arabika)
Kawa ziarnista Speciality Coffee DESEO 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

DESEO Kawa ziarnista (100% arabika)

250 g
DESEO
Polska

Cena44,99 zł
179,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
179,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
DESEO POLSKA SPÓŁKA
Marka:
DESEO
EAN:
5904013791779
Cena za kg:
179,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
DESEO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DESEO POLSKA SPÓŁKA
EAN:
5904013791779

Produkty z kategorii 250g

5.0
z 23 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
131,96 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 3 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista GRAND CRU Rich 200 g

SAQUELLA

Kawa ziarnista GRAND CRU Rich

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
4.8
z 5 opinii
ILLY Kawa ziarnista CLASSICO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista CLASSICO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 1 opinii
ILLY Kawa ziarnista INTENSO (100% Arabica) 250 g

ILLY

Kawa ziarnista INTENSO (100% Arabica)

250 g
177,56 zł/kg
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 14 opinii
LAVAZZA QUALITA ROSSA Kawa ziarnista 250 g

LAVAZZA QUALITA ROSSA

Kawa ziarnista

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
STARBUCKS Holiday Blend Kawa ziarnista 190 g

STARBUCKS

Holiday Blend Kawa ziarnista

190 g
199,95 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DESEO Kawa ziarnista (100% arabika) 250 g

DESEO

Kawa ziarnista (100% arabika)

250 g
179,96 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
3.3
z 3 opinii
RL9 Kawa ziarnista palona Crema Coffee (100% Arabica) 250 g

RL9

Kawa ziarnista palona Crema Coffee (100% Arabica)

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027

Produkty marki DESEO

4.8
z 4 opinii
DESEO Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (1 szt.) 4 g

DESEO

Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (1 szt.)

4 g
2872,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
DESEO Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (3 szt.) 12 g

DESEO

Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (3 szt.)

12 g
1832,50 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 2 opinii
DESEO Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych) 200 g

DESEO

Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych)

200 g
136,45 zł/kg
Cena27,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.9
z 7 opinii
DESEO Pasta pistacjowa (100% pistacji) 200 g

DESEO

Pasta pistacjowa (100% pistacji)

200 g
249,95 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
4.9
z 9 opinii
DESEO Pasta z orzechów laskowych (100% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Pasta z orzechów laskowych (100% orzechów laskowych)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.8
z 6 opinii
DESEO Krem pistacjowy - 54% pistacji 200 g

DESEO

Krem pistacjowy - 54% pistacji

200 g
194,95 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.8
z 4 opinii
DESEO Krem pistacjowy - 54% pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

DESEO

Krem pistacjowy - 54% pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
194,95 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 9 opinii
DESEO Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 3 opinii
DESEO Krem kokosowy z migdałami 200 g

DESEO

Krem kokosowy z migdałami

200 g
159,95 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
DESEO Speciality Coffee Kawa ziarnista (100% arabika) 1 kg

DESEO Speciality Coffee

Kawa ziarnista (100% arabika)

1 kg
129,99 zł/kg
Cena129,99 zł
Do koszyka
DESEO Clusters Malina Migdały & Czekolada Malinowa 120 g

DESEO

Clusters Malina Migdały & Czekolada Malinowa

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
DESEO Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada 120 g

DESEO

Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.0
z 3 opinii
DESEO Clusters Pistacje Crumble Waniliowe & Czekolada Pistacjowa 120 g

DESEO

Clusters Pistacje Crumble Waniliowe & Czekolada Pistacjowa

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DESEO Clusters Ciasteczka korzenne & Mleczna czekolada 120 g

DESEO

Clusters Ciasteczka korzenne & Mleczna czekolada

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.0
z 2 opinii
DESEO Clusters Orzechy Laskowe Nougatine & Czekolada Mleczna 120 g

DESEO

Clusters Orzechy Laskowe Nougatine & Czekolada Mleczna

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DESEO Clusters Orzechy Pekan Czekolada Karmelowa & Słone Paluszki 120 g

DESEO

Clusters Orzechy Pekan Czekolada Karmelowa & Słone Paluszki

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store