Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Orzechy w czekoladzie
DESEO Clusters Orzechy Laskowe Nougatine & Czekolada Mleczna
Clusters Orzechy Laskowe Nougatine & Czekolada Mleczna DESEO 120g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.0
z 2 opinii

DESEO Clusters Orzechy Laskowe Nougatine & Czekolada Mleczna

120 g
DESEO
Polska

Cena27,99 zł
233,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
DESEO Clusters Orzechy Pekan Czekolada Karmelowa & Słone Paluszki
Pokaż wszystkie
Tagi
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
0%
3
50%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie spodziewałam się, że czekoladki są solone. Nie lubię słonych słodyczy.
10.01.2026
1
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
233,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
DESEO POLSKA SPÓŁKA
Marka:
DESEO
EAN:
5907177775784
Cena za kg:
233,25 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
DESEO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DESEO POLSKA SPÓŁKA
EAN:
5907177775784

Produkty z kategorii Orzechy w czekoladzie

5.0
z 7 opinii
NIPPON Dmuchany ryż w czekoladzie 200 g

NIPPON

Dmuchany ryż w czekoladzie

200 g
54,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 39 opinii
JUTRZENKA Orzechy w mlecznej czekoladzie 80 g

JUTRZENKA

Orzechy w mlecznej czekoladzie

80 g
118,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 14 opinii
COCOA Orzechy nerkowca w czekoladzie kawowej BIO 70 g

COCOA

Orzechy nerkowca w czekoladzie kawowej BIO

70 g
256,43 zł/kg
Cena17,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
5.0
z 5 opinii
COCOA Migdały w białej polewie kokosowej BIO 70 g

COCOA

Migdały w białej polewie kokosowej BIO

70 g
256,43 zł/kg
Cena17,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 6 opinii
COCOA Migdały w surowej czekoladzie BIO 70 g

COCOA

Migdały w surowej czekoladzie BIO

70 g
256,43 zł/kg
Cena17,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 9 opinii
COCOA Orzechy laskowe w surowej czekoladzie BIO 70 g

COCOA

Orzechy laskowe w surowej czekoladzie BIO

70 g
256,43 zł/kg
Cena17,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.9
z 7 opinii
RITTER SPORT Mieszanka czekoladek orzechowych 116 g

RITTER SPORT

Mieszanka czekoladek orzechowych

116 g
189,57 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Orzech ziemny w mlecznej czekoladzie Wedel 72 g

BAKALLAND

Orzech ziemny w mlecznej czekoladzie Wedel

72 g
135,42 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
DESEO Clusters Malina Migdały & Czekolada Malinowa 120 g

DESEO

Clusters Malina Migdały & Czekolada Malinowa

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.0
z 3 opinii
DESEO Clusters Pistacje Crumble Waniliowe & Czekolada Pistacjowa 120 g

DESEO

Clusters Pistacje Crumble Waniliowe & Czekolada Pistacjowa

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DESEO Clusters Ciasteczka korzenne & Mleczna czekolada 120 g

DESEO

Clusters Ciasteczka korzenne & Mleczna czekolada

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.0
z 2 opinii
DESEO Clusters Orzechy Laskowe Nougatine & Czekolada Mleczna 120 g

DESEO

Clusters Orzechy Laskowe Nougatine & Czekolada Mleczna

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DESEO Clusters Orzechy Pekan Czekolada Karmelowa & Słone Paluszki 120 g

DESEO

Clusters Orzechy Pekan Czekolada Karmelowa & Słone Paluszki

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DESEO

4.8
z 4 opinii
DESEO Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (1 szt.) 4 g

DESEO

Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (1 szt.)

4 g
2872,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
DESEO Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (3 szt.) 12 g

DESEO

Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (3 szt.)

12 g
1832,50 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 2 opinii
DESEO Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych) 200 g

DESEO

Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych)

200 g
136,45 zł/kg
Cena27,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.9
z 7 opinii
DESEO Pasta pistacjowa (100% pistacji) 200 g

DESEO

Pasta pistacjowa (100% pistacji)

200 g
249,95 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
4.9
z 9 opinii
DESEO Pasta z orzechów laskowych (100% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Pasta z orzechów laskowych (100% orzechów laskowych)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.8
z 6 opinii
DESEO Krem pistacjowy - 54% pistacji 200 g

DESEO

Krem pistacjowy - 54% pistacji

200 g
194,95 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.8
z 4 opinii
DESEO Krem pistacjowy - 54% pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

DESEO

Krem pistacjowy - 54% pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
194,95 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 9 opinii
DESEO Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 3 opinii
DESEO Krem kokosowy z migdałami 200 g

DESEO

Krem kokosowy z migdałami

200 g
159,95 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
DESEO Speciality Coffee Kawa ziarnista (100% arabika) 1 kg

DESEO Speciality Coffee

Kawa ziarnista (100% arabika)

1 kg
129,99 zł/kg
Cena129,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DESEO Kawa ziarnista (100% arabika) 250 g

DESEO

Kawa ziarnista (100% arabika)

250 g
179,96 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
DESEO Clusters Malina Migdały & Czekolada Malinowa 120 g

DESEO

Clusters Malina Migdały & Czekolada Malinowa

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
DESEO Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada 120 g

DESEO

Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.0
z 3 opinii
DESEO Clusters Pistacje Crumble Waniliowe & Czekolada Pistacjowa 120 g

DESEO

Clusters Pistacje Crumble Waniliowe & Czekolada Pistacjowa

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
DESEO Clusters Ciasteczka korzenne & Mleczna czekolada 120 g

DESEO

Clusters Ciasteczka korzenne & Mleczna czekolada

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
DESEO Clusters Orzechy Pekan Czekolada Karmelowa & Słone Paluszki 120 g

DESEO

Clusters Orzechy Pekan Czekolada Karmelowa & Słone Paluszki

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store