Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Intensywna
do 1000g
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya
"Uganda&Kenya kawa ziarnista " Origins JACOBS 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya

1 kg
JACOBS
Niemcy

Frisco poleca
Cena87,99 zł
87,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kompozycja o zbalansowanym smaku, w której pikantne nuty ziaren z Ugandy przenikają się z orzechowymi nutami ziaren z Kenii, aby oddać charakter najlepszych regionów uprawy kawy w Afryce. Doskonale wyselekcjonowane i wypalone ziarna z cenionych regionów uprawy kawy, tworzące unikalne, bogate kompozycje o złożonym smaku.


JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.01.2027
Dostępne warianty
JACOBS Kawa ziarnista BARISTA CREMA
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
MAYIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
87,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
JDE
Marka:
JACOBS
EAN:
8711000591154
Cena za kg:
87,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
JACOBS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JDE
EAN:
8711000591154

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Jacobs


Marka standaryzowana

MarkaJacobs

Podmarka

Podmarka Origins Fusion


Opis produktu

Kompozycja o zbalansowanym smaku, w której pikantne nuty ziaren z Ugandy przenikają się z orzechowymi nutami ziaren z Kenii, aby oddać charakter najlepszych regionów uprawy kawy w Afryce. Doskonale wyselekcjonowane i wypalone ziarna z cenionych regionów uprawy kawy, tworzące unikalne, bogate kompozycje o złożonym smaku.


Dodatkowe informacje

Odpowiedzialne pozyskiwanie ziaren kawy to jeden ze sposobów, w jaki wspieramy farmerów i społeczności w regionach uprawy kawy. www.jacobscoffee.com/sustainability


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa ziarnista palona

Wariant Uganda & Kenya

Produkty z kategorii do 1000g

4.9
z 19 opinii

20% taniej

KIMBO Kawa ziarnista AROMA GOLD (100% Arabica) 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista AROMA GOLD (100% Arabica)

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2028
4.9
z 37 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista CREME E AROMA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista CREME E AROMA

1 kg
89,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
PRIMA Kawa ziarnista AROMA ITALIANO 900 g

PRIMA

Kawa ziarnista AROMA ITALIANO

900 g
61,10 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya

1 kg
87,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO

1 kg
87,99 zł/kg
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND

1 kg
98,99 zł/kg
Cena98,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
5.0
z 6 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista Intermezzo 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista Intermezzo

1 kg
75,99 zł/kg
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.5
z 2 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ziarnista ESPRESSO CASA 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ziarnista ESPRESSO CASA

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Classico Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Classico Kawa ziarnista

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 1 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Caffe Crema Gustoso Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.7
z 3 opinii
EDUSCHO Family Kawa ziarnista 1 kg

EDUSCHO Family

Kawa ziarnista

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
4.8
z 4 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista CAFFE CREMA 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista CAFFE CREMA

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
4.8
z 4 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO INTENSO 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO INTENSO

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
5.0
z 2 opinii
DAVIDOFF Kawa ziarnista ESPRESSO 57 (100% Arabica) 1 kg

DAVIDOFF

Kawa ziarnista ESPRESSO 57 (100% Arabica)

1 kg
109,99 zł/kg
Cena109,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 2 opinii
SAQUELLA Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia 1 kg

SAQUELLA

Kawa ziarnista Gran Crema Bar Italia

1 kg
124,99 zł/kg
Cena124,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
5.0
z 2 opinii
DAVIDOFF Origins Kawa ziarnista ORIGINS - BRAZIL (100% Arabica) 1 kg

DAVIDOFF Origins

Kawa ziarnista ORIGINS - BRAZIL (100% Arabica)

1 kg
129,99 zł/kg
Cena129,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
4.9
z 9 opinii
LAVAZZA Qualita Oro Mountain Grown Kawa ziarnista 1 kg

LAVAZZA Qualita Oro

Mountain Grown Kawa ziarnista

1 kg
134,99 zł/kg
Cena134,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 3 opinii
PRIMA Prima Aroma Intenso kawa ziarnista 900 g

PRIMA

Prima Aroma Intenso kawa ziarnista

900 g
73,32 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 1 opinii
ILLY Kawa ziarnista Intenso 500 g

ILLY

Kawa ziarnista Intenso

500 g
129,98 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki JACOBS

4.9
z 33 opinii

36% taniej

JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 206 opinii

25% taniej

JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD

200 g
149,95 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 75 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
69,98 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 108 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 9 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia

1 kg
79,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna79,99 zł
87,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 2 opinii
JACOBS Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 6 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
278,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.) 146 g

JACOBS

Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.)

146 g
191,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 13 opinii
JACOBS Kawa ziarnista KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa ziarnista KRÖNUNG

500 g
79,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
44,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO

1 kg
87,99 zł/kg
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 11 opinii
JACOBS Kawa ziarnista KRÖNUNG 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista KRÖNUNG

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 12 opinii
JACOBS Kawa ziarnista BARISTA CREMA ITALIANO 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista BARISTA CREMA ITALIANO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 7 opinii
JACOBS Kawa ziarnista BARISTA CREMA 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista BARISTA CREMA

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store