Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Do espresso
do 1000g
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense
Kawa ziarnista Espresso Sicilia Style TCHIBO 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense

1 kg
TCHIBO
Niemcy

Cena99,99 zł
99,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Espresso Sicilia Style to perfekcyjna mieszanka najlepszych ziaren Arabiki i najwyższej jakości ziaren Robusty. Dzięki specjalnemu procesowi palenia kawy Tchibo, nabiera ona mocnego i pełnego smaku, z wytrawną nutą, typowego dla południowych Włoch, z delikatną pianką (crema). Spróbuj również eleganckiego Espresso Milano Style z owocową nutą.


Cechy

kawa jak z kawiarni w Twoim domu


TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.10.2027
Dostępne warianty
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant
Pokaż wszystkie

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
99,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
TCHIBO WARSZAWA SPÓŁ
Marka:
TCHIBO
EAN:
4061445008293
Cena za kg:
99,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
TCHIBO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TCHIBO WARSZAWA SPÓŁ
EAN:
4061445008293

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu kawę przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Tchibo


Marka standaryzowana

MarkaTchibo

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Espresso Sicilia Style to perfekcyjna mieszanka najlepszych ziaren Arabiki i najwyższej jakości ziaren Robusty. Dzięki specjalnemu procesowi palenia kawy Tchibo, nabiera ona mocnego i pełnego smaku, z wytrawną nutą, typowego dla południowych Włoch, z delikatną pianką (crema). Spróbuj również eleganckiego Espresso Milano Style z owocową nutą.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa palona ziarnista

Wariant Espresso Sicilia Style

Produkty z kategorii do 1000g

4.9
z 14 opinii
KIMBO Kawa ziarnista CREMA INTENSA 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista CREMA INTENSA

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 13 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista ESPRESSO 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista ESPRESSO

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
5.0
z 1 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.7
z 3 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Espresso Kawa ziarnista

1 kg
94,99 zł/kg
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Barista Edition Espresso Italiano Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS Barista Edition

Espresso Italiano Kawa ziarnista

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TCHIBO

5.0
z 2 opinii

16% taniej

TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista MEDIUM ROAST 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista MEDIUM ROAST

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
94,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
4.6
z 5 opinii

18% taniej

TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista ORIGINAL 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista ORIGINAL

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
97,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND

1 kg
98,99 zł/kg
Cena98,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
4.7
z 7 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA RICH AROMA w kapsułkach (10 kaps.) 76 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA RICH AROMA w kapsułkach (10 kaps.)

76 g
341,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 25 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa rozpuszczalna ORIGINAL 200 g

TCHIBO Exclusive

Kawa rozpuszczalna ORIGINAL

200 g
209,95 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 9 opinii
Nowość
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA FINE AROMA w kapsułkach (10 kaps.) 70 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA FINE AROMA w kapsułkach (10 kaps.)

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 8 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa ESPRESSO BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.) 80 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa ESPRESSO BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.)

80 g
324,88 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.8
z 5 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA BARISTA w kapsułkach (10 kaps.) 80 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA BARISTA w kapsułkach (10 kaps.)

80 g
324,88 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 2 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 75 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

75 g
346,53 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.9
z 8 opinii
Nowość
TCHIBO Exclusive Kawa mielona MEDIUM ROAST 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona MEDIUM ROAST

500 g
91,98 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa mielona bezkofeinowa 250 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona bezkofeinowa

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA 500g 500 g

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA 500g

500 g
139,98 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.6
z 10 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista

500 g
109,98 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa mielona ORIGINAL 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona ORIGINAL

500 g
91,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store