Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Do espresso
do 1000g
MK CAFE Kawa ziarnista ESPRESSO
Espresso kawa ziarnista MK CAFE 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

MK CAFE Kawa ziarnista ESPRESSO

1 kg
MK CAFE
Polska

Cena69,99 zł
69,99 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Dostępne warianty
MK CAFE Kawa ziarnista SELECT
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
MK CAFE Kubek termiczny 340 g
Odbierz za 10 gr
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Romualda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Ireneusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
STRAUSS CAFE POLAND
Marka:
MK CAFE
EAN:
5900788147056
Cena za kg:
69,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
MK CAFE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
STRAUSS CAFE POLAND
EAN:
5900788147056

Produkty z kategorii do 1000g

4.9
z 14 opinii
KIMBO Kawa ziarnista CREMA INTENSA 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista CREMA INTENSA

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 13 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista ESPRESSO 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista ESPRESSO

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
5.0
z 1 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.7
z 3 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Espresso Kawa ziarnista

1 kg
94,99 zł/kg
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Barista Edition Espresso Italiano Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS Barista Edition

Espresso Italiano Kawa ziarnista

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MK CAFE

4.9
z 63 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD 175 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD

175 g
142,80 zł/kg
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 20 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM CREMA 130 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM CREMA

130 g
176,85 zł/kg
Cena promocyjna22,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 37 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 500 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

500 g
71,98 zł/kg
Cena promocyjna35,99 zł
37,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 19 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista CREMA 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista CREMA

1 kg
85,99 zł/kg
Cena85,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 14 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista SELECT 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista SELECT

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
227,89 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 19 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista PREMIUM 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista PREMIUM

1 kg
85,99 zł/kg
Cena85,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 29 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 500 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

500 g
77,98 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 16 opinii
MK CAFE Sahara Kawa palona mielona 250� g

MK CAFE Sahara

Kawa palona mielona

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 9 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 250 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 10 opinii
MK CAFE Kawa mielona bezkofeinowa 250 g

MK CAFE

Kawa mielona bezkofeinowa

250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 250 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 35 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD (refill) 150 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD (refill)

150 g
159,93 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store