Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Do espresso
do 1000g
KIMBO Kawa ziarnista CREMA INTENSA
Espresso Kawa ziarnista Crema Intensa KIMBO 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

KIMBO Kawa ziarnista CREMA INTENSA

1 kg
KIMBO
Włochy

Cena74,99 zł
74,99 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 05.02.2028
Dostępne warianty
KIMBO Kawa ziarnista CREMA CLASSICO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra kawa
20.12.2025
0
0
władysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko zgodne z zasadami dobrego handlu.. ,OBy każdy sprzedawca miał takie standardy...💯
14.11.2025
0
0
Ignacy
zweryfikowano
Zgłaszam
Super szybka dostawa
01.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Mena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
ITALIAN TRADE
Marka:
KIMBO
EAN:
8002200140687
Cena za kg:
74,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
KIMBO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ITALIAN TRADE
EAN:
8002200140687

Produkty z kategorii do 1000g

4.9
z 14 opinii
KIMBO Kawa ziarnista CREMA INTENSA 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista CREMA INTENSA

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 13 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista ESPRESSO 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista ESPRESSO

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista

1 kg
86,99 zł/kg
Cena86,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
5.0
z 1 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.7
z 3 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Selezione Espresso Kawa ziarnista 1 kg

SEGAFREDO ZANETTI

Selezione Espresso Kawa ziarnista

1 kg
94,99 zł/kg
Cena94,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Barista Edition Espresso Italiano Kawa ziarnista 1 kg

JACOBS Barista Edition

Espresso Italiano Kawa ziarnista

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KIMBO

4.9
z 19 opinii

20% taniej

KIMBO Kawa ziarnista AROMA GOLD (100% Arabica) 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista AROMA GOLD (100% Arabica)

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2028
4.9
z 10 opinii

21% taniej

KIMBO Kawa mielona AROMA ITALIANO 250 g

KIMBO

Kawa mielona AROMA ITALIANO

250 g
87,96 zł/kg
Cena promocyjna21,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
4.9
z 20 opinii
KIMBO Kawa ziarnista CREMA CLASSICO 1 kg

KIMBO

Kawa ziarnista CREMA CLASSICO

1 kg
74,99 zł/kg
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
4.7
z 7 opinii
KIMBO NAPOLI Espresso Kawa mielona 250 g

KIMBO NAPOLI

Espresso Kawa mielona

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 20 opinii
KIMBO Kawa ziarnista AROMA GOLD (100% Arabica) 250 g

KIMBO

Kawa ziarnista AROMA GOLD (100% Arabica)

250 g
115,96 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 24 opinii
KIMBO Kawa mielona AROMA GOLD (100% Arabica) 250 g

KIMBO

Kawa mielona AROMA GOLD (100% Arabica)

250 g
119,96 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store