Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa w kapsułkach
Nespresso
MK CAFE Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.)
Kawa Select (10 kapsułek) MK CAFE 57g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

MK CAFE Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
MK CAFE
Polska

Cena19,99 zł
350,70 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Espresso mała porcja mocnej kawy Lungo więcej wody, dłuższe parzenie Cappuccino espresso z mleczną pianką MK Café Select to połączenie szlachetnego aromatu Arabiki z wyrazistym charakterem Robusty, które zaowocowało mieszanką o intensywnym smaku. Nuty gorzkiej czekolady przenikają się w niej z nutami skórki pieczonego chleba. Świetnie smakuje jako espresso czy lungo i równie dobrze sprawdza się w kawach mlecznych, nie tracąc swojego charakteru.


Cechy

intensywny smak

moc: 10/13

kapsułki aluminiowe kompatybilne z ekspresami „Nespresso”*

*Podmiotem uprawnionym z rejestracji znaku towarowego „Nespresso®” jest Société des Produits Nestlé S.A. Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. nie jest powiązana z Nestlé S.A. i nie promuje jej produktów


MK CAFE Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2027
Dostępne warianty
MK CAFE Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
350,70 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
57 g
Dostawca:
STRAUSS CAFE POLAND
Marka:
MK CAFE
EAN:
5900788347883
Cena za kg:
350,70 zł/kg
Waga:
57 g
Marka:
MK CAFE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
STRAUSS CAFE POLAND
EAN:
5900788347883

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Po otwarciu przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

MK Café


Marka standaryzowana

MarkaMK Café

Podmarka

Podmarka Select


Opis produktu

Espresso mała porcja mocnej kawy Lungo więcej wody, dłuższe parzenie Cappuccino espresso z mleczną pianką MK Café Select to połączenie szlachetnego aromatu Arabiki z wyrazistym charakterem Robusty, które zaowocowało mieszanką o intensywnym smaku. Nuty gorzkiej czekolady przenikają się w niej z nutami skórki pieczonego chleba. Świetnie smakuje jako espresso czy lungo i równie dobrze sprawdza się w kawach mlecznych, nie tracąc swojego charakteru.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa palona mielona

Wariant w kapsułkach

Produkty z kategorii Nespresso

5.0
z 9 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa SMOOTH CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa SMOOTH CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 9 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa BLONDE ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 53 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa BLONDE ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

53 g
414,91 zł/kg
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 10 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa CREAMY VANILLA w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa CREAMY VANILLA w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 5 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa CHOCOLATE HAZELNUT w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa CHOCOLATE HAZELNUT w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

LAVAZZA

Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
432,55 zł/kg
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 7 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa Single-Origin GUATEMALA w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa Single-Origin GUATEMALA w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
422,88 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 4 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa Single-Origin COLOMBIA w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa Single-Origin COLOMBIA w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
399,82 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
278,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.5
z 2 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
399,82 zł/kg
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 2 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa PIKE PLACE ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 53 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa PIKE PLACE ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

53 g
414,91 zł/kg
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 2 opinii
JACOBS Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.) 146 g

JACOBS

Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.)

146 g
191,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 6 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
L'OR Espresso Kawa BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
345,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.7
z 3 opinii
JACOBS Origins Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek) 140 g

JACOBS Origins

Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek)

140 g
212,79 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,79 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
383,65 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 1 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
365,19 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 4 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 11 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
374,90 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
374,90 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
ILLY Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 5 opinii
ILLY Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
L'OR Espresso Kawa w kapsułkach India (10 kapsułek) 52 g

L'OR Espresso

Kawa w kapsułkach India (10 kapsułek)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 1 opinii
L'OR Espresso Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
L'OR Espresso Kawa ESPRESSO CHOCOLAT w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa ESPRESSO CHOCOLAT w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 2 opinii
L'OR Espresso Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 8 opinii
L'OR Espresso Kawa LUNGO PROFONDO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa LUNGO PROFONDO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
418,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna21,75 zł
22,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 2 opinii
L'OR Espresso Kawa RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
ILLY Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
SAQUELLA Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.) 50 g

SAQUELLA

Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.)

50 g
339,80 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027

Produkty marki MK CAFE

4.9
z 63 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD 175 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD

175 g
188,51 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 20 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM CREMA 130 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM CREMA

130 g
176,85 zł/kg
Cena promocyjna22,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 37 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 500 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 14 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista SELECT 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista SELECT

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 19 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista CREMA 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista CREMA

1 kg
85,99 zł/kg
Cena85,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 19 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista PREMIUM 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista PREMIUM

1 kg
85,99 zł/kg
Cena85,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 13 opinii
MK CAFE Kawa ziarnista ESPRESSO 1 kg

MK CAFE

Kawa ziarnista ESPRESSO

1 kg
85,99 zł/kg
Cena85,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 29 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 500 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

500 g
69,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 16 opinii

20% taniej

MK CAFE Sahara Kawa palona mielona 250 g

MK CAFE Sahara

Kawa palona mielona

250 g
83,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,75 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 10 opinii
MK CAFE Kawa mielona bezkofeinowa 250 g

MK CAFE

Kawa mielona bezkofeinowa

250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 9 opinii
MK CAFE Kawa mielona CREMA 250 g

MK CAFE

Kawa mielona CREMA

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 17 opinii
MK CAFE Kawa mielona PREMIUM 250 g

MK CAFE

Kawa mielona PREMIUM

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 35 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD (refill) 150 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM GOLD (refill)

150 g
159,93 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store