Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa w kapsułkach
Nespresso
JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)
Ristretto Kawa w kapsułkach (10 kapsułek) Espresso JACOBS 52g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
JACOBS
UE

16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (23% taniej)
383,65 zł/kg
19,95 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (35% taniej)

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mocne espresso, które nie pozostawi nikogo obojętnym. Kompozycja różnych rodzajów ziaren Robusty oraz ziaren Arabiki zapewnia wyjątkowo bogaty smak i intensywne doznania sensoryczne. Aluminiowe kapsułki najskuteczniej chronią smak i aromat kawy Jacobs. Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso®* * znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z JACOBS DOUWE EGBERTS. „Nowe aluminiowe kapsułki Jacobs są przeznaczone do ekspresów Nespresso®*, za wyjątkiem U®*, Umilk®*, Expert®*, Expert&Milk®*, Prodigio®* oraz Prodigio&Milk®* zakupionych po 25 lipca 2016.”


Cechy

10 kapsułek wykonanych z aluminium

Intensywność: 12

Polecana wielkość kawy: 25ml lub 40ml


JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.02.2027
Dostępne warianty
JACOBS Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g
12,99 zł/szt. kupując 2 szt.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
249,81 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
52 g
Dostawca:
JDE
Marka:
JACOBS
EAN:
8711000371206
Cena za kg:
249,81 zł/kg
Waga:
52 g
Marka:
JACOBS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JDE
EAN:
8711000371206

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Kompatybilne z ekspresami Nespresso** Original. **Znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z Jacobs Douwe Egberts.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C031343


Informacje producenta

Marka

Jacobs


Marka standaryzowana

MarkaJacobs

Logotypy stron trzecich

FSC

Green Dot


Opis produktu

Mocne espresso, które nie pozostawi nikogo obojętnym. Kompozycja różnych rodzajów ziaren Robusty oraz ziaren Arabiki zapewnia wyjątkowo bogaty smak i intensywne doznania sensoryczne. Aluminiowe kapsułki najskuteczniej chronią smak i aromat kawy Jacobs. Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso®* * znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z JACOBS DOUWE EGBERTS. „Nowe aluminiowe kapsułki Jacobs są przeznaczone do ekspresów Nespresso®*, za wyjątkiem U®*, Umilk®*, Expert®*, Expert&Milk®*, Prodigio®* oraz Prodigio&Milk®* zakupionych po 25 lipca 2016.”


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa mielona w kapsułkach

Wariant Espresso Ristretto

Produkty z kategorii Nespresso

5.0
z 8 opinii

24% taniej

LAVAZZA Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

LAVAZZA

Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
327,09 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
23,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 9 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa SMOOTH CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa SMOOTH CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 9 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa BLONDE ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 53 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa BLONDE ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

53 g
414,91 zł/kg
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 10 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa CREAMY VANILLA w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa CREAMY VANILLA w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 5 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa CHOCOLATE HAZELNUT w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa CHOCOLATE HAZELNUT w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 4 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa Single-Origin COLOMBIA w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa Single-Origin COLOMBIA w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
399,82 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 7 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa Single-Origin GUATEMALA w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa Single-Origin GUATEMALA w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
422,88 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 2 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa PIKE PLACE ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 53 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa PIKE PLACE ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

53 g
414,91 zł/kg
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.5
z 2 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
399,82 zł/kg
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
227,89 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
278,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.) 146 g

JACOBS

Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.)

146 g
191,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 2 opinii
JACOBS Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 1 opinii
L'OR Espresso Kawa BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
345,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 6 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.7
z 3 opinii
JACOBS Origins Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek) 140 g

JACOBS Origins

Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek)

140 g
212,79 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,79 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.8
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 11 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 4 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
ILLY Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 5 opinii
ILLY Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
374,90 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
374,90 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
383,65 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
L'OR Espresso Kawa ESPRESSO CHOCOLAT w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa ESPRESSO CHOCOLAT w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 1 opinii
L'OR Espresso Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 1 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
365,19 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 2 opinii
L'OR Espresso Kawa RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
L'OR Espresso Kawa w kapsułkach India (10 kapsułek) 52 g

L'OR Espresso

Kawa w kapsułkach India (10 kapsułek)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 2 opinii
L'OR Espresso Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 8 opinii
L'OR Espresso Kawa LUNGO PROFONDO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa LUNGO PROFONDO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
ILLY Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
SAQUELLA Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.) 50 g

SAQUELLA

Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.)

50 g
339,80 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027

Produkty marki JACOBS

5.0
z 206 opinii

25% taniej

JACOBS Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CRONAT GOLD

200 g
149,95 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 33 opinii

36% taniej

JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA GOLD

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
JACOBS Kawa mielona KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa mielona KRÖNUNG

500 g
69,98 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 108 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna KRÖNUNG

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 9 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Brazil & Colombia

1 kg
79,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna79,99 zł
87,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista ORIGINS FUSION - Uganda & Kenya

1 kg
87,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
278,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.) 146 g

JACOBS

Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.)

146 g
191,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 2 opinii
JACOBS Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 13 opinii
JACOBS Kawa ziarnista KRÖNUNG 500 g

JACOBS

Kawa ziarnista KRÖNUNG

500 g
79,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
44,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 6 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.7
z 3 opinii
JACOBS Origins Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek) 140 g

JACOBS Origins

Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek)

140 g
212,79 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,79 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 53 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA

200 g
170,95 zł/kg
Cena34,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.9
z 9 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna ORIGINS FUSION - Southeast Asia 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna ORIGINS FUSION - Southeast Asia

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.9
z 47 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
209,95 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO 1 kg

JACOBS

Kawa ziarnista CAFE CREMA INTENSO

1 kg
87,99 zł/kg
Cena87,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store