Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa ziarnista
Do espresso
do 500g
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA 500g
Espresso kawa ziarnista Barista TCHIBO 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA 500g

500 g
TCHIBO
Niemcy

Cena69,99 zł
139,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.01.2027

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
139,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
TCHIBO WARSZAWA SPÓŁ
Marka:
TCHIBO
EAN:
4061445363286
Cena za kg:
139,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
TCHIBO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TCHIBO WARSZAWA SPÓŁ
EAN:
4061445363286

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Data produkcji (A), najlepiej spożyć przed (B): patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, po otwarciu w szczelnie zamkniętym opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowane w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Tchibo


Marka standaryzowana

MarkaTchibo

Podmarka

Podmarka Barista


Podzielony opis produktu

Functional Name Kawa palona ziarnista

Variant Espresso

Produkty z kategorii do 500g

5.0
z 7 opinii
STARBUCKS Kawa ziarnista BLONDE ESPRESSO ROAST 450 g

STARBUCKS

Kawa ziarnista BLONDE ESPRESSO ROAST

450 g
155,53 zł/kg
Cena promocyjna69,99 zł
77,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA 500g 500 g

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA 500g

500 g
139,98 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

Produkty marki TCHIBO

5.0
z 2 opinii

16% taniej

TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista MEDIUM ROAST 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista MEDIUM ROAST

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
94,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
4.6
z 5 opinii

18% taniej

TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista ORIGINAL 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista ORIGINAL

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
97,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.7
z 7 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA RICH AROMA w kapsułkach (10 kaps.) 76 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA RICH AROMA w kapsułkach (10 kaps.)

76 g
341,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND

1 kg
98,99 zł/kg
Cena98,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
4.9
z 8 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa ESPRESSO BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.) 80 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa ESPRESSO BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.)

80 g
324,88 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.8
z 5 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA BARISTA w kapsułkach (10 kaps.) 80 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA BARISTA w kapsułkach (10 kaps.)

80 g
324,88 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa mielona bezkofeinowa 250 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona bezkofeinowa

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
5.0
z 9 opinii
Nowość
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA FINE AROMA w kapsułkach (10 kaps.) 70 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA FINE AROMA w kapsułkach (10 kaps.)

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
5.0
z 2 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 75 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

75 g
346,53 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 25 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa rozpuszczalna ORIGINAL 200 g

TCHIBO Exclusive

Kawa rozpuszczalna ORIGINAL

200 g
209,95 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 8 opinii
Nowość
TCHIBO Exclusive Kawa mielona MEDIUM ROAST 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona MEDIUM ROAST

500 g
91,98 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027
4.6
z 10 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista

500 g
109,98 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa mielona ORIGINAL 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona ORIGINAL

500 g
91,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store