Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa w kapsułkach
Cafissimo
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA RICH AROMA w kapsułkach (10 kaps.)
Caffe Crema Rich (10 kapsułek) Cafissimo TCHIBO 76g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 7 opinii

TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA RICH AROMA w kapsułkach (10 kaps.)

76 g
TCHIBO
Włochy

friscontowa cena
Cena25,99 zł
341,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.04.2027
Tagi
Frisco okazja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mariia
zweryfikowano
Zgłaszam
smak jest ok
27.09.2025
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
MARZENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
341,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
76 g
Dostawca:
TCHIBO WARSZAWA SPÓŁ
Marka:
TCHIBO
EAN:
4061445355243
Cena za kg:
341,97 zł/kg
Waga:
76 g
Marka:
TCHIBO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TCHIBO WARSZAWA SPÓŁ
EAN:
4061445355243

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Data produkcji (A) / Najlepiej spożyć przed (B): patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, z dala od źródeł ciepła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. 10 x 7,4 g / 74 g e


Informacje producenta

Marka

Tchibo


Marka standaryzowana

MarkaTchibo

Podmarka

Podmarka Cafissimo


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa palona mielona w kapsułkach

Wariant Caffe Crema

Produkty z kategorii Cafissimo

4.7
z 7 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA RICH AROMA w kapsułkach (10 kaps.) 76 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA RICH AROMA w kapsułkach (10 kaps.)

76 g
341,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 9 opinii
Nowość
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA FINE AROMA w kapsułkach (10 kaps.) 70 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA FINE AROMA w kapsułkach (10 kaps.)

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 8 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa ESPRESSO BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.) 80 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa ESPRESSO BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.)

80 g
324,88 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.8
z 5 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA BARISTA w kapsułkach (10 kaps.) 80 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA BARISTA w kapsułkach (10 kaps.)

80 g
324,88 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 2 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 75 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

75 g
346,53 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027

Produkty marki TCHIBO

5.0
z 2 opinii

16% taniej

TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista MEDIUM ROAST 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista MEDIUM ROAST

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
94,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
4.6
z 5 opinii

18% taniej

TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista ORIGINAL 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista ORIGINAL

1 kg
79,99 zł/kg
Cena promocyjna79,99 zł
97,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND 1 kg

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista GOOD MOOD BLEND

1 kg
98,99 zł/kg
Cena98,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
5.0
z 25 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa rozpuszczalna ORIGINAL 200 g

TCHIBO Exclusive

Kawa rozpuszczalna ORIGINAL

200 g
209,95 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 9 opinii
Nowość
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA FINE AROMA w kapsułkach (10 kaps.) 70 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA FINE AROMA w kapsułkach (10 kaps.)

70 g
371,29 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 8 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa ESPRESSO BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.) 80 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa ESPRESSO BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.)

80 g
324,88 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.8
z 5 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa CAFFE CREMA BARISTA w kapsułkach (10 kaps.) 80 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa CAFFE CREMA BARISTA w kapsułkach (10 kaps.)

80 g
324,88 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 2 opinii
TCHIBO Cafissimo Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 75 g

TCHIBO Cafissimo

Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

75 g
346,53 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.9
z 8 opinii
Nowość
TCHIBO Exclusive Kawa mielona MEDIUM ROAST 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona MEDIUM ROAST

500 g
91,98 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa mielona bezkofeinowa 250 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona bezkofeinowa

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Milano Style Elegant

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense 1 kg

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO - Sicilia Style Intense

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
5.0
z 1 opinii
TCHIBO Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA 500g 500 g

TCHIBO

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA 500g

500 g
139,98 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.6
z 10 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa ziarnista 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa ziarnista

500 g
109,98 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
TCHIBO Exclusive Kawa mielona ORIGINAL 500 g

TCHIBO Exclusive

Kawa mielona ORIGINAL

500 g
91,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store