Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Buraczki i ćwikła
BONDUELLE Buraczki w kostkach (2x80g)
Buraczki w kostkach (2x80g) BONDUELLE 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 41 opinii

BONDUELLE Buraczki w kostkach (2x80g)

160 g
BONDUELLE
Węgry

Cena6,99 zł
43,69 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

porcja na raz na Twoją sałatkę Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Lepsze życie pełne warzyw


Cechy

porcja na raz na Twoją sałatkę


BONDUELLE Buraczki w kostkach (2x80g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
💪🔥🚀
30.04.2026
0
0
S.
zweryfikowano
Zgłaszam
super!
27.02.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Te buraczki do sałatki są idealne! Pychota.
19.01.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i wygodne , małe porcje, polecam!
16.05.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ciekawy pomysł na buraczki, puszki nieuszkodzone
14.05.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie próbowałam. B. dobre opakowanie, na jeden raz
08.03.2023
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
puszki jak puszki
28.02.2023
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i poreczne
11.10.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne do zdrowej diety.
07.06.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bezpiecznie zapakowany, dotarł cały.
10.05.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszna i lekka przekąska. Polecam.
19.09.2021
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,69 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083681126471
Cena za kg:
43,69 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083681126471

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4°C, spożyć w ciągu 48 godzin. Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pojemność opakowania: 212 ml (2 x 106 ml) Masa netto: 160 g (2 x 80 g) Masa netto po odsączeniu zalewy: 130 g (2 x 65 g)


Przepisy

Hummus z pieczonym czosnkiem i ostrą papryką 1 Opakowanie buraczków porcja na raz na Twoją sałatkę (2 x 106 ml) + puszka cieciorki + ½ łyżeczki ostrej papryczki 40 ml pasty tahini + 50 ml oliwy extra vergine + ½ cytryny 1 Główka czosnku + Sól i pieprz do smaku


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Opis produktu

porcja na raz na Twoją sałatkę Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Lepsze życie pełne warzyw


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Buraczki w kostkach

Produkty z kategorii Buraczki i ćwikła

4.9
z 42 opinii
KRAKUS Ćwikła z chrzanem 300 g

KRAKUS

Ćwikła z chrzanem

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 136 opinii
PROVITUS Buraczki zasmażane 480 g

PROVITUS

Buraczki zasmażane

480 g
12,27 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 74 opinii
KROKUS Buraczki tarte 500 g

KROKUS

Buraczki tarte

500 g
30,98 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 112 opinii
ROLNIK Buraczki tarte 370 ml

ROLNIK

Buraczki tarte

370 ml
9,43 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.8
z 121 opinii
ROLNIK Ćwikła z chrzanem 370 ml

ROLNIK

Ćwikła z chrzanem

370 ml
10,78 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.9
z 41 opinii
BONDUELLE Buraczki w kostkach (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Buraczki w kostkach (2x80g)

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 47 opinii
MOSSO Buraczki wiórki 275 ml

MOSSO

Buraczki wiórki

275 ml
22,51 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.8
z 31 opinii
MOSSO Ćwikła z chrzanem 300 ml

MOSSO

Ćwikła z chrzanem

300 ml
16,63 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 28 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 270 opinii

27% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 42 opinii

20% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 136 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (2x85g) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (2x85g)

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
4.9
z 176 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 38 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 59 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta) 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 142 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 200 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 71 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (2x75g) 150 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (2x75g)

150 g
43,67 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 40 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Czerwona fasola (2x80g)

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store