Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Buraczki i ćwikła
KRAKUS Ćwikła z chrzanem
Ćwikła z chrzanem KRAKUS 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 42 opinii

KRAKUS Ćwikła z chrzanem

300 g
KRAKUS

Cena5,99 zł
19,97 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
zgodne z opisem, polecam
22.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
22.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak na gotowy produkt to jest bardzo dobry
22.03.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
23.12.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsza ćwikła
10.12.2025
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
nareszcie we FRISCO wspaniała ćwikła❤️
16.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
kszwabe1
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
ROBERT
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.03.2026
0
0
urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
KRAKUS
EAN:
5900397733107
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
KRAKUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397733107

Produkty z kategorii Buraczki i ćwikła

5.0
z 136 opinii
PROVITUS Buraczki zasmażane 480 g

PROVITUS

Buraczki zasmażane

480 g
12,27 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 74 opinii
KROKUS Buraczki tarte 500 g

KROKUS

Buraczki tarte

500 g
30,98 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 112 opinii
ROLNIK Buraczki tarte 370 ml

ROLNIK

Buraczki tarte

370 ml
9,43 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.9
z 42 opinii
KRAKUS Ćwikła z chrzanem 300 g

KRAKUS

Ćwikła z chrzanem

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 121 opinii
ROLNIK Ćwikła z chrzanem 370 ml

ROLNIK

Ćwikła z chrzanem

370 ml
10,78 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 47 opinii
MOSSO Buraczki wiórki 275 ml

MOSSO

Buraczki wiórki

275 ml
22,51 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 41 opinii
BONDUELLE Buraczki w kostkach (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Buraczki w kostkach (2x80g)

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 31 opinii
MOSSO Ćwikła z chrzanem 300 ml

MOSSO

Ćwikła z chrzanem

300 ml
16,63 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027

Produkty marki KRAKUS

4.9
z 576 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe 920 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe

920 g
9,23 zł/kg
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 287 opinii
KRAKUS Zupa barszcz czerwony 1 l

KRAKUS

Zupa barszcz czerwony

1 l
8,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 101 opinii
KRAKUS Ogórki kanapkowe konserwowe 670 g

KRAKUS

Ogórki kanapkowe konserwowe

670 g
19,39 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 229 opinii
Nowość
KRAKUS Ogórki kiszone 860 g

KRAKUS

Ogórki kiszone

860 g
13,94 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 44 opinii
KRAKUS Bulion drobiowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion drobiowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 29 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kaszubskie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kaszubskie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 293 opinii
KRAKUS Chrzan 180 g

KRAKUS

Chrzan

180 g
27,72 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 86 opinii
KRAKUS Ogórki korniszony z czosnkiem 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z czosnkiem

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 25 opinii
KRAKUS Bulion warzywny (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion warzywny (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 18 opinii
KRAKUS Bulion wołowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion wołowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 56 opinii
Nowość
KRAKUS Ogórki korniszony z chili 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z chili

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 17 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kozackie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kozackie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 67 opinii
KRAKUS FAMILIJNY Żurek (na naturalnym zakwasie) 1.5 l

KRAKUS FAMILIJNY

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1.5 l
6,66 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 54 opinii
KRAKUS Żurek (na naturalnym zakwasie) 1 l

KRAKUS

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 17 opinii
KRAKUS Grzybowa z podgrzybkami (koncentrat) 280 ml

KRAKUS

Grzybowa z podgrzybkami (koncentrat)

280 ml
42,82 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store