Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Buraczki i ćwikła
MOSSO Ćwikła z chrzanem
Ćwikła z chrzanem MOSSO 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 31 opinii

MOSSO Ćwikła z chrzanem

300 ml
MOSSO

Cena4,99 zł
16,63 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.11.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
191.00 kJ
2.3%
Wartość energetyczna (kcal)
45.00 kcal
2.3%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
7.40 g
2.8%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
5.20 g
10.4%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
13%
3
0%
2
3%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra!
09.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
21.05.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
za rzadka
18.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,63 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
MOSSO
EAN:
5901926050146
Cena za kg:
16,63 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
MOSSO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5901926050146

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na zakrętce. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pojemność opakowania: 315 ml


Informacje producenta

Marka

Mosso


Marka standaryzowana

MarkaMosso

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ćwikła z chrzanem

Produkty z kategorii Buraczki i ćwikła

4.9
z 42 opinii
KRAKUS Ćwikła z chrzanem 300 g

KRAKUS

Ćwikła z chrzanem

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 137 opinii
PROVITUS Buraczki zasmażane 480 g

PROVITUS

Buraczki zasmażane

480 g
12,27 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 74 opinii
KROKUS Buraczki tarte 500 g

KROKUS

Buraczki tarte

500 g
30,98 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 112 opinii
ROLNIK Buraczki tarte 370 ml

ROLNIK

Buraczki tarte

370 ml
9,43 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.8
z 121 opinii
ROLNIK Ćwikła z chrzanem 370 ml

ROLNIK

Ćwikła z chrzanem

370 ml
10,78 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.9
z 41 opinii
BONDUELLE Buraczki w kostkach (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Buraczki w kostkach (2x80g)

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 47 opinii
MOSSO Buraczki wiórki 275 ml

MOSSO

Buraczki wiórki

275 ml
22,51 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.8
z 31 opinii
MOSSO Ćwikła z chrzanem 300 ml

MOSSO

Ćwikła z chrzanem

300 ml
16,63 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027

Produkty marki MOSSO

5.0
z 215 opinii
MOSSO Majonez napoleoński 320 ml

MOSSO

Majonez napoleoński

320 ml
24,97 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.8
z 14 opinii
MOSSO Sałatka szwedzka z papryką 720 ml

MOSSO

Sałatka szwedzka z papryką

720 ml
11,79 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 47 opinii
MOSSO Buraczki wiórki 275 ml

MOSSO

Buraczki wiórki

275 ml
22,51 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.8
z 25 opinii
MOSSO Szczaw konserwowy 300 ml

MOSSO

Szczaw konserwowy

300 ml
16,63 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
3.7
z 6 opinii
MOSSO Ogórki kwaszone 720 ml

MOSSO

Ogórki kwaszone

720 ml
13,88 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store