Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Ogórki
Kiszone
KRAKUS Ogórki kiszone
Ogórki kiszone KRAKUS 860g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
4.9
z 228 opinii

KRAKUS Ogórki kiszone

860 g
KRAKUS
Polska

Cena11,99 zł
13,94 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ogórki to skarb tradycyjnej polskiej kuchni Ogórki kiszone Krakus są wyraziście kwaskowate. Zawdzięczają to kiszeniu domowym sposobem, w tradycyjnej zalewie - odpowiednio przyprawionej czosnkiem, chrzanem i koprem oraz selekcji odmian hodowanych przez sprawdzonych dostawców. Nie każdy ogórek może trafić do naszego słoja, by stać się ogórkiem kiszonym Krakus! Ogórki kiszone są idealnym dodatkiem do mięs i innych potraw kuchni polskiej, a także do sałatek i kanapek.


Cechy

naturalnie kiszone

Polska Marka


KRAKUS Ogórki kiszone


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Tagi
promocja
nowości
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
35.00 kJ
0.4%
Wartość energetyczna (kcal)
8.00 kcal
0.4%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
1.40 g
0.5%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
2.20 g
36.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
228 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
8%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak domowe 🔥
10.04.2026
1
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ogórki
27.02.2026
1
0
An
zweryfikowano
Zgłaszam
PRAWDZIWE ogórki kiszone 👏
24.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
niestety coraz częściej ogórki są miękkie, w połowie wypełnione płynem, w połowie puste... duże rozczarowanie jakością
01.02.2026
1
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogórki kiszone są miękkie.
17.01.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre!
09.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, twarde, chrupiące.
03.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna dostawa. Bez problemów.
30.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Te ogórki są bardzo smaczne. Są dobrze przyprawione, twarde. Poza tym dobrze przechowują się w słoiku.
29.12.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne ogórki kiszone firmy Krakus
19.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
03.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Niewielkie ogóreczki, twarde i smaczne.
28.11.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra firma dobra jakość💯
21.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, jak domowe
05.10.2025
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogórki małe i to dobrze, ale nieraz trafiają sie miękkie
27.09.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
są miękkie
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
860 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
KRAKUS
EAN:
5900397747968
Cena za kg:
13,94 zł/kg
Waga:
860 g
Marka:
KRAKUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397747968

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 7 dni. Tworzenie się osadu, zmętnienie i ewentualny ubytek zalewy są naturalnymi cechami produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Informacje producenta

Marka

Krakus


Marka standaryzowana

MarkaKrakus

Opis produktu

Ogórki to skarb tradycyjnej polskiej kuchni Ogórki kiszone Krakus są wyraziście kwaskowate. Zawdzięczają to kiszeniu domowym sposobem, w tradycyjnej zalewie - odpowiednio przyprawionej czosnkiem, chrzanem i koprem oraz selekcji odmian hodowanych przez sprawdzonych dostawców. Nie każdy ogórek może trafić do naszego słoja, by stać się ogórkiem kiszonym Krakus! Ogórki kiszone są idealnym dodatkiem do mięs i innych potraw kuchni polskiej, a także do sałatek i kanapek.


O marce

Krakus Gwarancja smaku Krakus Marka eksportowa


Dodatkowe informacje

Facebook Krakus.SztukaSwietnegoSmaku Przepisów szukaj na: Uwielbiam.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ogórki kiszone

Produkty z kategorii Ogórki

4.9
z 228 opinii
Nowość
KRAKUS Ogórki kiszone 860 g

KRAKUS

Ogórki kiszone

860 g
13,94 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 857 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki kwaszone domowe 750 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki kwaszone domowe

750 g
15,40 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 128 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki kwaszone na ostro 750 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki kwaszone na ostro

750 g
15,40 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 25 opinii
URBANEK Ogórki kiszone 660 g

URBANEK

Ogórki kiszone

660 g
16,35 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 22 opinii
BIO PLANET Ogórki kiszone BIO 820 g

BIO PLANET

Ogórki kiszone BIO

820 g
20,72 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
3.7
z 6 opinii
MOSSO Ogórki kwaszone 720 ml

MOSSO

Ogórki kwaszone

720 ml
13,88 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028

Produkty marki KRAKUS

4.9
z 576 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe 920 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe

920 g
9,23 zł/kg
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 287 opinii
KRAKUS Zupa barszcz czerwony 1 l

KRAKUS

Zupa barszcz czerwony

1 l
8,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 292 opinii
KRAKUS Chrzan 180 g

KRAKUS

Chrzan

180 g
27,72 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 101 opinii
KRAKUS Ogórki kanapkowe konserwowe 670 g

KRAKUS

Ogórki kanapkowe konserwowe

670 g
19,39 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 86 opinii
KRAKUS Ogórki korniszony z czosnkiem 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z czosnkiem

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.7
z 44 opinii
KRAKUS Bulion drobiowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion drobiowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 25 opinii
KRAKUS Bulion warzywny (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion warzywny (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 56 opinii
Nowość
KRAKUS Ogórki korniszony z chili 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z chili

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 29 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kaszubskie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kaszubskie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 18 opinii
KRAKUS Bulion wołowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion wołowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 67 opinii
KRAKUS FAMILIJNY Żurek (na naturalnym zakwasie) 1.5 l

KRAKUS FAMILIJNY

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1.5 l
6,66 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 17 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kozackie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kozackie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 54 opinii
KRAKUS Żurek (na naturalnym zakwasie) 1 l

KRAKUS

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 42 opinii
KRAKUS Ćwikła z chrzanem 300 g

KRAKUS

Ćwikła z chrzanem

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 17 opinii
KRAKUS Grzybowa z podgrzybkami (koncentrat) 280 ml

KRAKUS

Grzybowa z podgrzybkami (koncentrat)

280 ml
42,82 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store